وادی سیزدهم و تأثیر آن رو من
شنبه 23 مرداد 1395 ساعت 12:16 | نوشته ‌شده به دست مسئول سایت | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق " الله "
 کنگره به ما حروف الفبا را یاد داد که اگر می‌خواهیم زندگی کنیم، باید قوانین زندگی کردن را بیاموزیم که اگر آموختیم چه‌بهتر و اگر نیاموختیم، روزگار اشکمان را درمی‌آورد.

روزپنج شنبه مورخ 95/05/21 سومین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاه های

آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ شعبه کرج به استادی آقای: حبیب محبتیان

نگهبانی آقای: حمیدرضا و دبیری آقای: مهدی با دستور جلسه:

((وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من))

راس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود؛

و در ادامه مراسم جشن اولین سال رهایی مسافر اسلام محمدی

پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. از قلم است که گام‌های بلندش در سراسر گیتی روان و جاری می‌شود، گویی جوی‌ها به هم می‌پیوندند تا رود یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به همه انسان‌ها برسانند. این‌ها مجموعه‌ای هستند که اهداف و خواست‌های بشری را شکل می‌دهند و از تصور به تصویر و از تصویر به بنای حقیقت می‌رسانند و آن بنایی است که نادانان در پی ویرانی آن بوده و هستند و دانایان در پی بنای آن، ولی همین‌که پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری بوده و هست و خواهد بود. و اکنون سرآغاز خط دیگری است که جویباران روان شده‌اند و همه در نقطه به هم خواهند رسید و بستری پربار را تشکیل خواهند داد که به اقیانوس بزرگ منتهی خواهد شد و آنگاه فر ایزدی به مکان‌هایی که فرمان ازآنجا می‌آید گسیل خواهند شد و دوباره شکوه سپاه را به شکل دیگری قدرت مطلق به نمایش خواهد گذاشت که فرمان آن جنگ نیست، بلکه فرمان آن دادن محبت است و هر کس که در وجودش نور موج داشته باشد و این دیگر ابتدا و انتها ندارد از آسمان بر خاک و از خاک بر بیکران خواهد بود.

سلام دوستان حبیب هستم یک مسافر. من خیلی خوشحالم، هم از بابت دیروز که چهارشنبه‌ها روزهای رهایی است و هم از بابت امروز که سالگرد اولین رهایی آقا اسلام که یکی از عزیزان که خدمتگزار خوبی هم است می‌باشد.

آنچه باور است محبت است و آنچه که نیست ظروف تهی است. من که می‌گویم این کلام من نیست بلکه فردی است در جمع بیکران که باورش کار هر کس نیست مگر معنی آن بداند که آن چیست.

من اعتقاددارم هیچ‌چیزی در این دنیا تصادفی نیست و نخواهد بود. امروز آقا اسلام خود وادی سیزدهم است. مهندس دژاکام خیلی زیبا فرمودند که انسان همیشه ناسپاس است. ما قدر داشته‌هایمان را نمی‌دانیم. داشته‌های ما چه هستند؟ همسر و فرزند و فامیل‌هایمان، ما فقط به دنبال به دست آوردن هستیم و وقتی به دست آوردیم دیگر آن را رها می‌کنیم. مثلاٌ من قبل از ازدواج کردن خیلی تلاش می‌کنم ولی وقتی ازدواج کردم، دیگر انگار همه چیز تمام‌شده است، ولی کنگره 60 می‌گوید در ارتباط با نگه‌داشتن چیزی که به دست آورده‌ای تفکر کن. ما وقتی آموزش‌های کنگره 60 را در خودمان درست اجرا کنیم صاحب حال خوش خواهیم شد. به شرطی که قوانین بازی کردن را یاد بگیریم. من با حال خراب از پله‌ها پایین آمدم و گفتم من نیاز به کمک دارم. چون داشته‌های من به دردم نخورد و نخواهد خورد. که اگر بدردم می‌خورد من 18 سال در جهنم و تاریکی که با دست‌های خودم برای خودم به وجود آورده بودم، دست‌وپا نمی‌زدم. آمدم سفر کردم، رها شدم، شال گرفتم و وقتی رها شدم یک نقطه گذاشتم و آمدم سر سطر و پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. شروع به خدمت کردم ولی نه به خاطر دیگران. اول به خاطر خودم. چون خدمت کردن حس و حال خوب انسان را نشان می‌دهد. کنگره به ما حروف الفبا را یاد داد که اگر می‌خواهیم زندگی کنیم، باید قوانین زندگی کردن را بیاموزیم که اگر آموختیم چه‌بهتر و اگر نیاموختیم، روزگار اشکمان را درمی‌آورد. من همیشه شاکرم که بین شما عزیزان هستم و هرچقدر هم که در اینجا خدمت کنم، آن خدمتی که کنگره 60 برای من و خانواده‌ام کرد را نمی‌توانم جبران کنم. ما در اینجا قدردانی را یاد گرفتیم. من همیشه به خود مهیب می‌زنم که هدفت از این‌همه آمدن و رفتن چیست؟ اصلاً برای چه من خلق‌شده‌ام و به این دنیا آمده‌ام، کنگره با آموزش‌هایش ما را وادار به تفکر کردن می‌کند. پس اولین کاری که من کنگره انجام می‌دهم درمان خودم است، چون تا درمان نشوم تعادل به وجود نمی‌آید. چون ماده مخدر، الکل و حتی سیگار از سد مغزی خون عبور می‌کند و در کارکرد سیستم عقل تأثیر می‌گذارد.و اما امروز تولد اولین سال رهایی آقا اسلام هم هست من این روز بزرگ رو به خودشان و خانواده محترمشان و خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک میگم.

اسلام یک رهجوی خیلی خوب و خیلی باهوش بود. اسلام توسط یکی از همکارانش به اینجا معرفی شد و پس از طی سه جلسه اول، آن فهم در اسلام اتفاق افتاد. آقا اسلام چراغ خاموش خدمتگزار پارک بوده است. من یک‌بار به او گفتم که سعی کن کمک راهنما شوی، که اسلام شش ماه پس از رهایی کمک راهنما شد. متأسفانه در اینجا عملکردها خیلی ضعیف است چون چشم روی‌هم چشمی خیلی زیاد شده است. من به خاطر خودم نمی‌آیم، نقاب می‌زنم و می‌آیم تا دیگران مرا ببینند. اسلام خدمتگزاری است که صبح ساعت پنج و نیم در پارک چمران حاضر است. بدون هیچ ادعایی عاشقانه خدمت می‌کند. ولی متأسفانه ماها قدر داشته‌هایمان را نمی‌دانیم. خیال می‌کنیم همین‌جوری که هست، خواهد ماند. خدمتگزارانی هستند که در سایت، مرزبانی، OT خدمت می‌کنند، واقعاً چه کسانی شاکر آن‌هاست؟ امروز روز خیلی خیلی خوبی است و من هم خیلی خوشحالم چون روز تولد یکی از عزیزترین افراد لژیونم است که من تمام وجودم بهش افتخار می‌کنم.


صحبت‌های آقا اسلام:

من تشکر ویژه‌ای می‌کنم از تمام دوستانی که در سفر اول داداش لژیونی من بوده‌اند و چه آن‌هایی که نبوده‌اند و در کنگره حضور داشتند و من از گرمای وجود آن‌ها استفاده کردم تا بتوانم مسیر خودم را طی کنم. از آقا مهدی جهانشالو تشکر ویژه می‌کنم که من را با کنگره آشنا کردند. بالأخص از مهندس ژاکام عزیز. خیلی از خدای بزرگ سپاسگزارم ک قسمت من شد کنگره را بیابم و در اینجا سفر کنم و به درمان برسم و مسیر زندگی خودم را پیدا کنم و خانواده خودم را از آن شک و اضطراب خارج کنم.از همسرم تشکر می‌کنم که ایشان من را تحمل کردند و بهش قول می‌دهم که بعدازاین در جهت جبران آن سال‌ها تلاش بنمایم. امیدوارم همه شما دوستان عزیز و من در جهت آن چیزی که به دنبالش می‌خواهیم برویم از طرف خداوند نیرو بگیریم. این تولد یک پیام برای من دارد که قدر داشته‌هایم را بدانم. چون من این‌ها را به‌آسانی به دست نیاورده‌ام و به‌آسانی هم از دستش نباید بدهم و به تکامل باید برسم. 


صحبت‌های همسر آقا اسلام:
من خیلی خوشحالم که همسرم رهایی پیداکرده است ولی خیلی از اینکه در این شرایط هستم خیلی خوشحالم. کلاً زندگی من پاشیده بود و الان احساس می‌کنم یک بچه جدید در زندگی من آمده است. همین‌که شک و دروغ از زندگی من خارج‌شده خیلی خوشحالم. توقع زیادی از اسلام ندارم و فقط می‌خواهم سالم و صادق باشد.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شیدا سه شنبه 26 مرداد 1395 13:55
ممنون از جناب استاد
ممنون از دوستان برای تهیه این گزارش و تبریک خدمت اقا اسلام.
حسین طاهری یکشنبه 24 مرداد 1395 07:36
تبریک وشادباش به اقاحبیب دوست داشتنی و همچنین اقا اسلام عزیز انشالله رهایتان مستدام و پایدار
فرزین شنبه 23 مرداد 1395 23:49
تبریک به آقا اسلام و خانواده محترمشان.از آقا حبیب و بابک عزیز هم تشکر میکنم.
مسافر سعید شنبه 23 مرداد 1395 15:58
آقا اسلام تبریک من را پذیرا باش و امیدوارم در زندگی پیروز و سربلند باشی همیشه. با تشکر از خدمتگزاران سایت و آقا بابک
مسافر فرهاد شنبه 23 مرداد 1395 15:53
أقا اسلام اولین سالگرد رهاییتان را تبریك میگویم.با تشکر از آقا بابک
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic