وادی ششم
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 10:58 | نوشته ‌شده به دست مسئول سایت | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق"
همیشه در سیاهی‌ها نقطه‌ای از روشنایی‌ها هست و همیشه در روشنایی‌ها نقطه‌ای از تاریکی‌ها وجود دارد. 

روز پنجشنبه مورخ 19/ 11/ 1396 دوازدهمین جلسه از دور بیست و ششم سری کارگاه های

آموزشی کنگره ۶۰ شعبه کرج به استادی آقا: آرش،نگهبانی آقا: امین و دبیری آقا: غلامرضا با دستور جلسه:

"وادی ششم" 

راس ساعت 15:30 آغاز به کارنمود :

و در ادامه جلسه جشن تولد پنجمین سال رهایی و آزادمردی کمک راهنمای گرامی آقای علیرضا فداییرهجوی کمک راهنمای گرامی آقا کیوانفر برگزار گردید.


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان آرش هستم یک مسافر. خداوند را شکر می‌کنم که فرصت خدمت در این جایگاه را به من داد. عنوان دستور جلسه امروز وادی ششم با پیام " حکم عقل را در قالب فرمانده، کاملاً اجرا نماییم." می‌باشد. ما انسان‌ها مجموعه‌ای از فضایل و رذایل هستیم؛ یعنی اضداد در ما جمع شده‌اند. استاد امین در سی دی ین و یانگ می‌فرمایند: همیشه در سیاهی‌ها نقطه‌ای از روشنایی‌ها هست و همیشه در روشنایی‌ها نقطه‌ای از تاریکی‌ها وجود دارد. توضیح اینکه همیشه یک ندایی درونی هست که ما را به صراط مستقیم هدایت نماید و همین‌طور متقابلاً همیشه یک ندای درونی دیگر هست که ما را به راه کج هدایت کند. مهم این است که ما ازنظر درونی چه مقدار پالایش و تزکیه در خودمان انجام داده باشیم؛ و اینکه شلوغی‌های ذهنمان را کم کرده باشیم تا بتوانیم این صدا را به‌وضوح بشنویم و به آن عمل کنیم. در این میان می‌شود عقل را پیامبر درونی نامید و تنها راه اجرایی کردن فرمان‌ها پیامبر درونی (عقل) تزکیه و پالایش است. خوشبختانه در کنگره ۶۰ به‌طورجدی بر روی تزکیه جسم و روح کارشده است و یک مسافر یا همسفر در مسیر درمان این مراحل را طی می‌نماید. در آموزش‌های کنگره ۶۰ ما با انواع نفس اماره (امر کننده)، لوامه (سرزنش کننده) و نفس مطمئنه (مرحله‌ای که ما به‌فرمان عقل رسیده‌ایم)، آشنا می‌شویم.

بخش دوم صحبت‌هایم مربوط به پنجمین سال رهایی و جشن آزادمردی برادر لژیونی عزیزم کمک راهنمای محترم آقای علیرضا است. متأسفانه کمک راهنمای عزیزمان استاد گرامی جناب آقای مجید کیوان فر امروز به دلیل مشغله کاری نتوانستند در این جایگاه حضور پیدا کنند و من با کسب اجازه از ایشان امروز در این جشن و جایگاه در خدمت شما عزیزان هستم. آقا علیرضا معروف به عشق سیار نمایندگی کرج هستند. من از اوایل سفر ایشان در معیت برادر لژیونی در کنارشان بوده و از نزدیک دیده‌ام که با چه تخریب‌هایی وارد لژیون شدند. علیرضا جان گواهینامه پایه‌یک دارند و شغل اصلی ایشان رانندگی تریلی است. ولی به جهت عشق و حس مسئولیتی که در وجود ایشان نسبت به کنگره ۶۰ و لژیونش وجود داشت به‌ناچار مجبور شد شغلش را به‌طور کامل عوض کند. علیرضا یکی از دوست‌داشتنی‌ترین اعضای نمایندگی کرج است. این روز را در رأس به بنیان کنگره ۶۰ و خانواده محترمشان تبریک می‌گویم. به کمک راهنمای عزیزمان آقا مجید تبریک می‌گویم. به همسفران محترمش (همسر محترم و دخترخانم گلش) تبریک می‌گویم؛ و همین‌طور به خدمتگزاران کنگره ۶۰ مخصوصاً نمایندگی کرج و همه شما عزیزان که امروز در این جشن حضور دارید تبریک می‌گویم. از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید سپاسگزارم.

خلاصه سخنان آقا علیرضا:

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر. خیلی خوشحالم و خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم که این جایگاه را نصیب من گردانید. از آقا آرش عزیز سپاسگزارم که مسئولیت اداره جلسه را بر عهده گرفت. جای کمک راهنمای بسیار عزیزم آقا مجید خیلی خالی است. اگر راهنمایی‌های کمک راهنمای عزیزم نبود، اگر برادر لژیونی‌هایم نبودند، اگر حمایت‌های همسفران عزیزم (همسر و دختر عزیزم) نبود، قطعاً من رها نمی‌شدم و امروز سعادت حضور در چنین جایگاه مقدس و بزرگی را نداشتم. حتی یادآوری اتفاقات و تخریب‌های دوران تاریک و هولناک مواد مخدر برایم دردناک است. عقیده و باور قلبی من این است که علیرضای آن دوران مرده و من یک علیرضای جدید هستم. من‌بعد از ازدواجم به لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشتم. کار بود، پول بود، همه‌چیز در حد رفاه و بالا بود؛ ولی آرامش نبود. خدا را شکر می‌کنم به‌واسطه آموزش‌هایی که من و خانواده‌ام در کنگره ۶۰ فراگرفته‌ایم، حالمان خیلی خوب است و آرامش خاصی در زندگی‌مان حکم فرماست. به نظر من کنگره ۶۰ قطعه‌ای از بهشت است. به خاطر می‌آورم که پدرم در آن دوران تاریک به من می‌گفت: الهی بروی زیر چرخ‌های تریلی و... . من به‌واسطه سوءمصرف مواد مخدر خسارات و صدمات جبران‌ناپذیری به خودم و اطرافیانم زده‌ام. امیدوارم که خدا از سر تقصیراتم بگذرد. امیدوارم و می‌خواهم در این مسیر مقدسی که جناب مهندس برایمان محیا کرده است تا انتها ثابت‌قدم باشم. من در زندگی‌ام آدم بلندپروازی بوده‌ام و هیچ‌وقت به کم راضی نبودم و در این مسیر مقدس می‌خواهم به درجات عالی و مراحل بالاتر برسم. از خداوند خواستارم به من توفیق بدهد تا خدمتگزار خوبی باشم. من کوچک‌تر از آن هستم که خود را راهنمای کسی بدانم، من فقط دریچه ارتباط و انتقال آموزش‌ها و انرژی ناب جناب مهندس به لژیونم هستم. اگر امروز اوضاع لژیونم خوب است، تنها دلیل کاربردی کردن صحیح و درست آموزش‌های کنگره ۶۰ و جناب مهندس در لژیون است. من روز پیمان با خودم عهد بستم که تحت هیچ شرایطی از قوانین کنگره ۶۰ تخطی نکنم. من عاشق ره‌جوهایم هستم و به‌هیچ‌وجه از خطاهای ایشان نمی‌گذرم. خیلی دوست داشتم کمک راهنمای عزیزم اینجا باشد. تنها کسی که توانست ضد ارزش‌هایی که من درگیر آن‌ها بودم را از من بگیرد، آقا مجید بود. امروز زندگی من به معنای واقعی کلمه بهشت است. از همسر عزیزم به خاطر همه فداکاری‌هایش سپاسگزارم. به‌جرئت می‌گویم که اگر امروز در جایگاه آزادمردی قرار دارم بیشترین زحمات بر دوش همسر وفادار و دختر نازنینم بوده است. از ایجنت محترم، برادر لژیونی‌ها، گروه مرزبانی و همه خدمتگزاران کنگره ۶۰ و نمایندگی کرج به خاطر همه زحماتشان صمیمانه سپاسگزارم. از کمک راهنمای همسرم و کمک راهنمای دخترم به خاطر زحماتشان خیلی متشکرم؛ و از همه شما عزیزان کمال تشکر را دارم. از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید ممنونم.

تایپ و عکس : مسافر محمد

عکس،ارائه گزارش و ویرایش : مسافر بابک
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران و همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رامین مسافر سه شنبه 24 بهمن 1396 20:15
تبریک و شاد باش خدمت آقای فدایی عزیز و خوانواده محترمشون به مناسبت پنجمین ساله رهایی عزیز و بزرگوار
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic