وادی یازدهم و تأثیر آن روی من
پنجشنبه 28 تیر 1397 ساعت 16:19 | نوشته ‌شده به دست مسئول سایت | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق "الله"
اینجا خانه ماست وقتی در لژیون مالی نمایندگی با ده لژیون یک‌صد میلیون جمع می‌شود می‌توانیم آن حس مسئولیت و جوشش و خروش را با تمام وجود حس کنیم.

روز پنجشنبه مورخ28/ 04/ 1397 چهارمین جلسه از دور بیست و هشتم سری کارگاه های

آموزشی کنگره ۶۰ شعبه کرج به استادی :ایجت محترم آقای محمد علیرضایی،نگهبانی :آقاامیر حسینو دبیری: آقا صادق با دستور جلسه:

"وادی یازدهم و تأثیر آن روی من" و در ادامه تولد سومین سال رهایی مرزبان گرامی مسافر رضا راسساعت 16:00 آغاز به کارنمود :

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر: خداوند را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه خدمتی حضور دارم و از نگهبان و دبیر گرامی به جهت در اختیار گذاشتن این فرصت تشکر می‌کنم. عنوان دستور جلسه امروز وادی یازده و تأثیر آن بر روی من با پیام "رودها و چشمه‌های جوشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند"می‌باشد. وادی‌های کنگره 60 در بحث درمان اعتیاد در ضلع جهان‌بینی قرار می‌گیرند و مؤلفه‌های درمان بیماری اعتیاد جسم روان و جهان‌بینی است؛ و اگر من بر روی ضلع جهان‌بینی که وادی‌ها ستون‌های این ضلع هستند کار نکنم قطعاً به درمان اعتیاد نخواهم رسید. اگر می‌خواهیم به آرامش و جوششی که در وادی به آن اشاره‌شده است برسیم باید چند نکته را رعایت کنیم؛ در وادی سوم اشاره می‌شود که هیچ مخلوقی به‌اندازه خود آن شخص به خویشتن خویش فکر نمی‌کند. هیچ نمایندگی به‌اندازه اعضای آن نمایندگی نمی‌تواند به بالا بردن سطح کیفی آن نمایندگی کمک کنند. در این مورد می‌توان به اوضاع نابسامان سایت کرج اشاره‌کنم که هیچ مطلبی از این نمایندگی در سایت اصلی کنگره 60 قرار نمی‌گیرد در این میان نمی‌توانیم زحمات خدمتگزاران را کتمان کنیم که از کجا تا به کجا رسیده‌ایم ولی باید قبول کنیم که نیاز به جوشش و خروش دوچندان است تا شاهد روزهای بهتر و عالی‌تر برای نمایندگی کرج باشیم. جناب مهندس فرمودند: بهتر است اعضا کنگره 60 نمایندگی اصفهان را الگو قرار دهند. ما با رصد نمایندگی‌های موفق می‌توانیم نقاط ضعف و ایرادهای خود را اصلاح کنیم و این اتفاق با همکاری همه اعضا امکان‌پذیر و قابل‌دسترس است. نمایندگی کرج پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت دارد. اینجا خانه ماست وقتی در لژیون مالی نمایندگی با ده لژیون یک‌صد میلیون جمع می‌شود می‌توانیم آن حس مسئولیت و جوشش و خروش را با تمام وجود حس کنیم.

بخش دوم صحبت‌هایم مربوط به تولد سومین سال رهایی مرزبان محترم نمایندگی کرج آقا رضا است. چون مدت زیادی از حضورم در کرج نمی‌گذرد شناخت زیادی از آقا رضا ندارم. رضا عزیز با تخریب 30 ساله تریاک و شیره وارد کنگره 60 شدند و به گفته خودشان استاد ترک‌های ناموفق بودند. قطعاً آقا رضا عزیز سفر خوب داشته و فرمان‌بردار واقعی بود است که امروز شاهد چنین روزی است و همه جایگاه‌های خدمتی را طی نموده است و خدمت گذار خوبی بوده که برای جایگاه مرزبانی انتخاب‌شده است. امیدوارم آقا رضا با دریافت شال کمک راهنمایی ادامه دهد این روز بزرگ را به خانواده محترمش و خانواده بزرگ کنگره 60 مخصوصاً نمایندگی کرج تبریک میگویم. از این‌که به صحبت‌های من گوش دادید سپاس گذارم.

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر خداوند را صد هزار مرتبه بابت دیدن چنین روز زیبایی شاکرم. من با تخریب 30 سال شیره و تریاک وارد کنگره شدم. در طول تخریبم به هر دری زدم و هر راهی را رفتم تا بتوانم اعتیادم را درمان کنم ولی هر بار سرخورده‌تر می‌شدم تا اینکه توسط یکی از بستگان با کنگره آشنا شدم. حدود 5 سال از آشنایی‌ام با کنگره می‌گذرد در طول این سال‌ها با خدمت کردن لذتی نصیبم شد که بیرون از این درها به‌سختی می‌شود آن را به دست آورد. من راهنماهای زیادی داشتم ولی بیشترین کسانی که به آنها زحمت داده‌ام در سفر اولم کمک راهنمای عزیزم آقای ملکوتی و در سفر دوم آقا قاسم بعد از آن آقا فرید، در طول مرزبانی آقا اکبر و اکنون در خدمت آقا محمد هستم؛ این افتخاری است که نصیب هرکسی نمی‌شود. در طول حضورم در کنگره آقا بهزاد خیلی به من کمک کردند. از همه شما عزیزانی که امروز مرا در این جایگاه حمایت کردید کمال تشکر را دارم. امیدوارم بتوانم خدمت گذار لایقی برای کنگره 60 و شما عزیزان باشم. از این‌که به صحبت‌های من گوش دادید سپاس گذارم.

تایپ،عکس: مسافرفرشاد و مسافر محمد

ارائه گزارش و ویرایش : مسافر فرشادو مسافر محمد 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران و همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یوسف از قم سه شنبه 2 مرداد 1397 18:25
آقای علیرضایی با عرض تبریک فراوان هم بابت تولد و هم بابت ایجنتی. ان شاالله که همیشه سلامت باشید.
محمد بهروز شنبه 30 تیر 1397 01:59
خداقوت، استفاده کردیم از صحبتهای استاد،
Mohsen شنبه 30 تیر 1397 00:34
به نام قدرت مطلق الله
سلام به تمامی رهجویان شعبه کرج
با عرض تبریک بابت جایگاه ایجنتی خدمت آقای محمد علیرضایی
در این روزها که محمد آقا در شعبه امین قم حضور ندارند میفهمیم که چه گوهر گران بهایی را از دست داده ایم و واقعا بچه های شعبه امین قم دلتنگ حضور گرمتان و آن عشق بلاعوض که نسبت به ما داشتید هستند .
و دقیقا همان صحبتی که آقای مهندس فرمودند : قدر چیزی را که داریم نمیدانیم مگر زمانی که آنرا از دست بدهیم .
و امیدوارم بچه های شعبه کرج همیشه قدر دان زحمات بی دریغ آقای محمد علیرضایی باشند تا بتوانند آموزش های ناب را از ایشان دریافت کرده و انشاالله به عمل درآورند تا شعبه ی کرج به شعبه ای پر قدرت در تمام زمینه ها مبدل گردد.
با آرزوی توفیق روز افزون خدمت راهنمای عزیزم آقای محمد علیرضایی و تمامی خدمتگذاران شعبه ی کرج .

از طرف خدمتگذاران شعبه امین قم
محسن از لژیون دوم .
مسافر محمد بصیری جمعه 29 تیر 1397 23:31
خدا قوت آقای علیرضایی تبریک عرض می کنم خدمت شما و مرزبان محترم آقا رضا . و جایگاه ایجنتی جدید شما را تبریک عرض می کنم . یاد و خاطره شما همیشه در نمایندگی امین قم خواهد ماند . موفق و پیروز باشید .
جمعه 29 تیر 1397 23:17
سلام و خدا قوت به خدمتگزاران نمایندگی کرج و تبریک به اقای علیرضایی بابت تولد اقا رضا مرزبان محترم و اینکه اقای علیرضایی هر کجا که باشید یاد شما در قلب ماست امیدوارم مثل همیشه شاهد موفقیت شما در تمامی مراحل باشیم.
مجتبی.حایری نماینگی امین قم جمعه 29 تیر 1397 23:10
سلام عرض ادب واحترام خدمت ایجنت محترم محمد اقا تبریک عرض میکنم یک تبربک هم خدمت مرزبانان محترم شعبه حس خوبی در کنار شما خدمت کردن نمایندگی امین قم هبچ وقت زحمات شما را فراموش نمبکند امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.هرکس دروجودش نور،موج داشته باشدواین،دیگرابتداوانتهاندارد،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic