تولد اولین سال رهایی مرزبان مسافر جواد
پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت 20:23 | نوشته ‌شده به دست مسافر پوریا | ( نظرات )
بسم الله الرحمن الرحیم
روز پنجشنبه مورخ 1397/09/08 چهارمین جلسه از دور بیست و نهم سری کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰ نمایندگی کرج به استادی ایجنت محترم مسافر محمد، نگهبانی مسافر اسلام و دبیری مسافر فرشاد با دستور جلسه" نقش سی دی ها در آموزش  و در ادامه جشن تولد اولین سال رهایی مسافر جواد راس ساعت  16 آغاز به کارنمود.


نقش سی‌دی‌ها مثل جهت‌یاب یا مسیریاب می‌ماند که در انتها بهترین مسیر را برای مقصد به ما نشان می‌دهد و اگر بخواهم از مسیر خارج بشوم سی‌دی‌ها همانند یک تلنگر است، اگر زمانی بخواهم پشت سر کسی حرف بزنم ناخودآگاه یاد سی دی سخن‌چین مهندس دژاکام می‌افتم.

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر، خداوند بزرگ را شاکرم که این فرصت را به بنده داد تا در این جایگاه خدمت کنم، از تمام کسانی که در این جلسه حضور پیدا کردند تشکر می‌کنم، بخصوص کمک راهنماهای عزیز و همسفرانی که از اول جلسه حضور به هم رساندند تا در روز تولد مرزبان محترم مسافر جواد حمایت به عمل‌آورند.

دستور جلسه این هفته نقش سی‌دی‌ها در آموزش می‌باشد.

از زمانی که وارد کنگره شدم و آمدم روی این صندلی نشستم می‌توانم از همه‌ی کمک راهنماها، مرزبانان و تمامی کسانی که خدمت‌گزاران کنگره 60 هستند آموزش بگیرم، حال این آموزش چه به‌حق باشد چه ناحق و اگر بخواهم آموزش بگیرم، می‌توانم از همه آموزش بگیرم.

نقش سی‌دی‌ها در آموزش بیشتر مرتبط به جهان‌بینی می‌باشد و جهان‌بینی هم از اضلاع مثلث درمان اعتیاد می‌باشد، اول باید نگاه کرد که مطالبی که در سی‌دی‌ها است چیست و در زندگی روزمره من چه تأثیری دارد؟

نقش سی‌دی‌ها مثل جهت‌یاب یا مسیریاب می‌ماند که در انتها بهترین مسیر را برای مقصد به ما نشان می‌دهد و اگر بخواهم از مسیر خارج بشوم سی‌دی‌ها همانند یک تلنگر است، اگر زمانی بخواهم پشت سر کسی حرف بزنم ناخودآگاه یاد سی دی سخن‌چین مهندس دژاکام می‌افتم.

مهندس در سی دی سوار بیان کردند که سوار و سوارکار باید باهم هماهنگ باشند، سوار و سوارکار مانند جسم و روان می‌باشند، حتی مربوط به خانواده هم می‌باشد این موضوع می‌تواند در کنگره هم صادق باشد و باید همه اعضاء مانند سوار و سوارکار باشند.

به‌عنوان‌مثال اگر مرزبانان می‌گویند که اتومبیل‌ها را داخل کوچه پارک نکنید تا ایجاد مزاحمت برای دیگران نکند، این کار را انجام بدهیم، زمانی که ما پارکینگ داریم می‌توانیم اتومبیل‌های خود را در آن مکان پارک کنیم و برای دیگران ایجاد مزاحمت نکنیم این موضوع نیز برای ما آموزش دارد و مربوط به سی دی سوار و سوارکار می‌باشد.

هماهنگی در یک نمایندگی خیلی مهم می‌باشد اگر ساعت شروع جلسه 16 می‌باشد و پایان آن ساعت 19 است باید این موضوع رعایت شود و باید هماهنگی بین مرزبانان و مسافران و تمامی اعضای کنگره وجود داشته باشد و این هماهنگی باعث می‌شود تا یک نمایندگی در یک خط و مسیر حرکت کند.

پیشرفت یک نمایندگی ملزم به این موضوع است که قوانین و حرمت‌های کنگره در آن رعایت شود و در مسیر درست حرکت کنند، قطعاً این نمایندگی پیشرفت خواهد کرد.

بازتاب رعایت قوانین قطعاً به خود افراد بازخواهد گشت.

یکی از نشانه‌های که بیان می‌کند سی‌دی‌ها را خوب گوش‌داده و عمل کنیم این است که در نوع پوشش، گفتار و رفتارم در سفر دوم نسبت به سفر اول تغییرات مثبت ایجادشده باشد، اعضای کنگره 60 با سی‌دی‌های مهندس واقعاً زندگی می‌کنند و اگر این کلام نافذ را گوش می‌کنیم و به آن عمل می‌کنیم نشان‌دهنده این است که خود مهندس به آن عمل کرده است، انشالله که همه ما قدردان خانواده دژاکام باشیم و قدر این صندلی که روی آن نشسته‌ایم را بدانیم.

بخش دوم جلسه مربوط به جشن تولد یک‌سالگی مرزبان محترم مسافر جواد می‌باشد، ازآنجایی‌که جناب مهندس فرموده‌اند راهنمای مرزبانان، ایجنت نمایندگی می‌باشد، لذا بنده در این جایگاه قرار گرفتم.

قطعاً جواد نیز همانند تمام کسانی که وارد کنگره شدند در ابتدا حال خوشی نداشته و امروز می‌بینیم که در این جایگاه خدمت می‌کند و همیشه باحال و روی خوش با دیگران برخورد می‌کند و در انتخابات مرزبانی بالاترین رأی را کسب کرد که تک‌تک این‌ها نشانه‌ی حرکت در مسیر درست می‌باشد، جواد عزیز از فراز و نشیب‌های سفر خود صحبت خواهد کرد و راهنمای سفر اول ایشان آقا قاسم نیز در ادامه مشارکت خواهند نمود، بنده برای ایشان آرزوی بهترین‌ها رادارم و امیدوارم جواد را در جایگاه کمک راهنمایی ببینیم که تولد رهجوهایشان را جشن بگیرد.

از اینکه به صحبت‌های گوش دادید از همه شما سپاسگزارم.

آرزومندم که در جایگاه کمک راهنمایی قرار بگیرم تا افراد مصرف‌کننده و خانواده‌هایشان را به آسایش و آرامش برسانم.

سلام دوستان جواد هستم یک مسافر

تخریب بیش از 25 سال، آنتی ایکس مصرفی تریاک و متادون با روش DST با داروی OT باراهنمایی ایجنت محترم مسافر محمد، سفر اول 10 ماه و 23 روز، رهایی 1 سال و 8 روز.


وقتی به کنگره آمدم چنان من را غرق محبت کردند که محبت کردن را آموختم، به من آموختند هر چه را بکارم درو خواهم کرد، در اینجا خدمت کردن بدون هیچ چشم‌داشتی است و توقع دریافت هیچ مزدی را در قبال خدمت ندارند.

در زمان ورود به کنگره در درونم تخریب‌های فراوانی بود، بسیار پرخاشگر و دروغ‌گو بودم ولی حالا به لطف آموزش‌های کنگره 60 دیگر دروغ نمی‌گویم و خیلی از ضد ارزش‌ها را کنار گذاشتم، به نظر من هدف از جشن تولد گرفتن یک پیام است، پیامی به تازه واردین مبنی بر این‌که بدانند اگر درست سفر کنند و آموزش‌ها را کاربردی کنند قطعاً روزی در این جایگاه قرار خواهند گرفت.

در شروع مصرف مواد مخدر فکر می‌کردم خیلی زرنگ هستم که مواد مصرف می‌کنم، درصورتی‌که در جهل کامل بودم و به لطف خدا امروز دیگر یک مصرف‌کننده نیستم، در آغاز سفر دوم با یک مشکلی مواجه شدم که آن بیماری خواهرم بود و چنان حال من را خراب کرده بود که به فکر مصرف دوباره مواد افتادم ولی در اینجا همه دوستان به من کمک کردند تا از آن مرحله گذر کردم و راه مستقیم را به من نشان دادند، طریقه عبور و مبارزه کردن را یاد گرفتم، من بابت این آموزش‌ها از آقای هاشمی راهنمای گرامی‌ام کمال تشکر و قدردانی را دارم و سر تعظیم برابر او فرود می‌آورم.

 در پایان از حضور گرم شما بسیار سپاسگزارم.

تایپ:مسافر مجتبی ،مسافر فرشاد

عکس:مسافر پوریا

ارایه گزارش:مسافر فرشاد 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری، کارگاه آموزشی مسافران و همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمهدی شنبه 10 آذر 1397 18:46
سلام ودرودبه کلیه اعضای شعبه کرج وخداقوت به نگهبان ودبیرجلسه،خسته نباشیدبه خدمتگزاران شعبه کرج،ارزوی موفقیت روزافزون.
اولین سال رهایی اقا جوادمرزبان محترم تبریک عرض میکنم،
ازخداوندمتعال ارزوی بهترینها رابرای ایشان خواستارم.
مسافر جواد شنبه 10 آذر 1397 12:20
سلام .سپاسگزارم ازهمه خوبان که بمن منت نهادن ودر مراسم اولین سال رهاییم شرکت کردن .آرزوی بهترینهارادرزندگی برایشان آرزومندم.ازجناب علیرضایی که بسیارباگرفتاری فراوانشان درجلسه حضورپیداکردن وبااستادی تمام جلسه رابخوبی اداره کردن وروزبیادماندنی رابرایم رقم زدند سپاسگزارم .ازدوستانم درلژیون یازدهم هم سپاسگزارم بخصوص جناب قاسم هاشمی بجهت حضورشان...ممنون از همه..
شنبه 10 آذر 1397 11:29
مرزبان گرامی آقا جواد اولین سال رهایی از دست اهریمنی چون مواد مخدر خدمت شما و اعضای نمابندگی کرج تبریک گفته و برایتان بهترین ها را آرزومندم.
حسین قره داغی شنبه 10 آذر 1397 10:32
چشمه ها و رودها سرانجام به بحر و اقیانوس میریزند.جواد عزیزم تولد اولین سال رهاییت مبارک.امیدوارم همواره حال دلت خوب باشه.تبریک به جناب قاسم هاشمی عزیز و ایجنت محترم آقا محمد عزیز و دوستداشتنی.تا باد چنین بادا....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات