ازدواج؛ جشن سومین سال رهایی مسافر رضا
پنجشنبه 27 دی 1397 ساعت 20:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر پوریا | ( نظرات )
بسم الله الرحمن الرحیم
روز پنجشنبه مورخ 1397/10/27 یازدهمین جلسه از دور بیست و نهم سری کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰ نمایندگی کرج به استادی کمک راهنما مسافر بهزاد، نگهبانی مسافر اسلام و دبیری مسافر غلامرضا با دستور جلسه"ازدواج "راس ساعت 16 آغاز گردید.

برای اینکه چیزی یاد بگیریم باید یک سری اتفاقات بیفتد و در آن جایگاه قرار بگیریم و آموزش‌های لازم را بگیریم و آن آموزش را به سمت ارزش‌ها هدایت کنیم.
سخنان استاد:

سلام دوستان بهزاد هستم یک مسافر.

خداوند بزرگ را شاکرم که این فرصت را به بنده داد تا در این جایگاه خدمت کنم از نگهبان جلسه سپاسگزارم که فرصت اداره جلسه را به بنده داد.

دستور جلسه این هفته ازدواج است.

در خصوص این دستور جلسه تجربه‌ای ندارم و هدف از قبول کردن استاد جلسه فقط برای آقا رضا عزیز است  که تولد سومین سال رهایی ایشان است.      


بنده فکر می‌کنم ما برای اینکه چیزی یاد بگیریم باید یک سری اتفاقات بیفتد و در آن جایگاه قرار بگیریم و آموزش‌های لازم را بگیریم و آن آموزش را به سمت ارزش‌ها هدایت کنیم، بنده در زمان اعتیاد خیلی مسائل را یاد گرفتم البته در مسیر ضد ارزش‌ها بود ولی از همان توانستم به سمت ارزش‌ها استفاده کنم و آنها چقدر به دردم خورد.

در یکسری از رابطه‌ها، حتی دوستی ساده، وقتی با جنس مخالف وارد رابطه می‌شویم خیلی چیزها را می‌توان از آن یاد گرفت مشروط به اینکه هم‌راستا و هم‌فکر هم باشیم و بخشی از این رابطه طرف مقابل ما و بخشی دیگر خودمان هستیم، بخشی از نگاه بنده در خصوص ازدواج این‌چنین است، کسانی که به‌عنوان زوج در کنار هم قرار می‌گیرند وقتی باهم هم‌زبان هستند می‌توانند به‌خوبی با یکدیگر زندگی کنند و بقیه فاکتورها را با کاربردی کردن آموزش‌هایی که گرفتند به دست آورند. 

ما در خیلی مواقع داخل و حتی بیرون از کنگره بارها دیده‌ایم که دو نفر که اصلاً باهم هیچ شباهتی ندارند باهم ازدواج‌کرده‌اند. به‌عنوان‌مثال یکی از آنها به زبان فرانسوی و آن‌یک به زبان فارسی صحبت می‌کنند، این دو زبان یکدیگر را نمی‌فهمند و ثمره این ازدواج دعوا، حال خرابی و یک حس بد است حال کسانی که این تجربه رادارند حرف‌هایم را بهتر متوجه می‌شوند، این افراد همان‌هایی هستند که وقتی وارد کنگره می‌شوند و آموزش‌هایی که گرفتند را کاربردی می‌کنند و زبان مشترک را یاد می‌گیرند که به‌اصطلاح زبان کنگره است و زندگی‌شان خیلی زیبا شده است و درک کامل از اخلاق و علاقه‌های همسر خود پیداکرده‌اند.

بخش دوم صحبت‌های بنده مربوط به مسافر رضا است، ایشان رهجوی برادر لژیونی بنده به نام مسافر علی بود.

آقا رضا به کنگره آمد و رهایی گرفت و با زحمت توانست شال کمک راهنمایی بگیرد تا به همنوعان خودش خدمت کند و الآن زمانی که رهجوهایش به درمان می‌رسد گویی انگار دوباره متولدشده است و حدس می‌زنم حدود 2 سال است که لژیون زده‌اند و سفر اول را به‌خوبی پشت سر گذاشتند و به‌قدری خوب سفر کردند که بنده به‌عنوان یک کمک راهنما از زمان رهجویی ایشان آموزش گرفتم.

رضا جزو کسانی بود که با رفتارش به دیگران آموزش می‌داد و ثمره آن رفتار درست، شده این لحظه بسیار زیبا که تولد 3 سال رهایی ایشان است، بنده این روز را به خودش و خانواده محترم ایشان و اعضای لژیون این عزیز، به خدمتگزاران نمایندگی کرج، ایجنت محترم، مرزبانان گرامی و همه‌کسانی که در حال خدمت کردن هستند که همچنین لحظه‌هایی را ببینیم تا جرقه‌ای بشود برای کسانی که در بیماری اعتیاد هستند و به دنبال راهی هستند تا اعتیادشان را درمان و به حال خوش برسند.

از اینکه به صحبت‌های بنده توجه کردید سپاسگزارم.

در ادامه مراسم سومین سال رهایی مسافر رضا با شکوه هرچه تمام تر برگزار گردید.

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر، با بیست سال تخریب وارد کنگره شدم آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک روش درمان دی اس تی، داروی درمان شربت OT به کمک راهنمایی علی آقا یازده ماه و پانزده روز سفر کردم الان 3 سال و چهار ماه است که آزاد و رها هستم.

آرزو می کنم که نمایندگی کرج به زودی وارد ملک شخصی خود و دومین شعبه از کرج را افتتاح کنیم.

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر.

در ابتدا با تمام وجود خداوند را شاکرم که لطفش شامل حال بنده شد که به کنگره آمدم.

تقریباً 5 سال پیش از پله‌های کنگره در حال پایین آمدن بودم که حال خوبی نداشتم و وضع به‌هم‌ریخته داشتم و وقتی می‌دیدم که دوستان اعلام سفر می‌کنند مثلاً می‌گویند که 5 سال است  آزاد و رها هستم، این موضوع اصلاً برایم قابل‌درک نبود و می‌گفتم مگر می‌شود که آدم بیاید اینجا و به درمان برسد و دیگر وسوسه مواد مخدر نداشته باشد.

بعدازاینکه کمی از سفرم گذشت به خدای خود می‌گفتم که کمکم کن تا از بند اعتیاد حتی شده برای یک هفته رهایم کن. نمی‌خواهم زیاد از گذشته صحبت کنم ولی امروز باورم طوری شده است که هر جا لازم باشد این موضوع را می‌گویم و می‌نویسم که اینجا است که ما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد.

بنده برای مهندس دژاکام عمری باعزت از خداوند بزرگ خواستارم که توانست با تفکر ساختاری را راه‌اندازی کند که انسان‌هایی مانند من به درمان برسند و افتخار می‌کنم بابت آموزش‌هایی که گرفتم و توسط همان آموزش‌ها توانستم حدود پانزده نفر را به رهایی برسانم و از دیدن رهجو هایی که خوب سفر می‌کنند لذت می‌برم.

خداوند را شاکرم و از آقا بهزاد عزیز و تمام دوستانی که در این جشن شرکت کردند سپاسگزارم.

از ایجنت سابق نمایندگی کرج آقا اکبر و از ایجنت الآن آقا محمد از تمامی کسانی که در نمایندگی کرج خدمت می‌کنند سپاسگزارم و امیدوارم تمامی کسانی که خواستار رهایی از دام اعتیاد هستند این مسیر را پیدا کنند و به حال خوش برسند و تمام مسافران سفر اول و دوم جایگاه کمک راهنمایی را تجربه کنند.

از اینکه به صحبت‌های بنده توجه کردید سپاسگزارم.

تایپ:مسافر پوریا

عکس:مسافر پوریا
ارایه گزارش:مسافر پوریا
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران و همسفران، تولدها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
بهزاد بابائی پنجشنبه 11 بهمن 1397 22:00
خداقوت خدمت خدمتگزاران سایت
مسافر مقصود یکشنبه 30 دی 1397 18:42
با سلام
تبریک فراوان به آقا بهزاد عزیز برای پرورش چنین رهجویی و همچنین آقا رضای عزیز برای این روز مبارک
علی منصورری یکشنبه 30 دی 1397 07:40
سلام جوون مرد خداقوت جانانه بشما و همه ی زحمتکشان کنگره و همچنین تبریک به آقا رضای گل بابت جشن تولد سه سال رهاییش . خداقوت به اسلام و دبیرش
مسافر محمدباقر از کرج شنبه 29 دی 1397 18:44
کمک راهنمای محترم آقای رضا رضایی سومین سال رهاییتان را به خانواده بزرگ کنگره 60 و جنابعالی تبریک گفته برایتان بهترین ها را آرزومندم.
مسافر مقصود شنبه 29 دی 1397 00:15
خدا قوت به خدمتگزار پُر کار سایت آقا پوریای عزیز و تبریک به آقا بهزاد عزیز و آقا رضای گل برای این روز عالی
حسین چاقمی جمعه 28 دی 1397 16:24
سلام .اقا رضای عزیز تبریک تبریک امیدوارم همیشه سالم وخدمتگزار کنگره باشی .
حسین قره داغی جمعه 28 دی 1397 12:08
درود به آقا رضا رضایی عزیز و دوستداشتنی.تبریک عرض میکنم سومین سال رهاییتونو.عذرتقصیر بنده رو بپذیرید بسیار دوست داشتم در جلسه حضور پیدا میکردم ولی متاسفانه نتوانستم.فلبا دوستتون دارم و آرزوی بهترینهارو براتون دارم.خدا قوت به استاد ارجمند آقا بهزاد عزیز
پنجشنبه 27 دی 1397 23:50
خدا قوت به همه دوستان مسافر علی از لژیون4
پنجشنبه 27 دی 1397 21:03
سلام وعرض ادب ، خدا قوت خسته نباشید ، به آ قا رضا هم تبریک میگم ،ویی خسته نباشید وخدا قوت هم به لژیون خدمت گذار ،به ویژه لژیون ،شماره 24 مخصوصا به استاد راهنما ی بزرگوار و عزیز و دوست داشننیم جناب آقای ذوالفقار ی ودیگر دادشهای هم لژیونی گلم وتمامی دوستان و سرورانی که تو این روز های سرد در کنگره شصت به همنوعان خود دست یاری وکمک میدهند به هر نوعی . خدا
یار ونگهداتون باشه ،خدا قوت.و در آ خر آ رزوی بهترین ها را برای جناب آقای مهندس حسین دژاکام و خانواده محترمشان دارم .خسته نباشید .ستار از کرج
رامین مسافر پنجشنبه 27 دی 1397 20:59
تبریک به اقا رضای عزیز خدا قوت به جناب بابایی عزیز و خدمتگذاران خوب سایت ممنون از درج سریع مطالب
مسافر پوریا از لژیون 25 پنجشنبه 27 دی 1397 19:53
آقا رضا عزیز تبریک میگم و خداقوت خدمت تمام خدمت گزاران
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic