کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST
پنجشنبه 13 تیر 1398 ساعت 15:49 | نوشته ‌شده به دست مسافر پوریا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
جلسه پنجم از دوره شصت و ششم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60؛ ویژه مسافران و همسفران سفردوم، با دستورجلسه  تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST در روز چهارشنبه 1398/04/12 با استادی و نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر محمد راس ساعت 9:15 آغاز به کار نمود.


از نظر کنگره 60، شیشه کاملاً قابل درمان است و با دوز 0.3 سی سی روزانه یک وعده، آغاز می شود و طبق پروتکل ادامه پیدا می کند...
امیدوارم حال همگی خوب باشه، حال من هم بحمدلله خوب هست.
چند مسئله را توضیح می دهم:
ـ سی دی همسفران : سی دی همسفران را گفتیم که راهنما امضاء کند و بعد ایجنت امضاء کند. این را گفتیم که چک کنند و کامل باشد. هر سی دی که می نویسند اگر یک خط درمیان بنویسند، نزدیک به 20 صفحه می شود. بعضی سی دی ها 18 صفحه، بعضی ها 24 صفحه پشت و رو.
وقتی یک همسفر، یک سررسید می آورد و می گوید که سی دی ها را داخلش نوشته، اصلاً شدنی نیست. باید شخص 120سی دی کامل نوشته باشد و بعد بیاورد.
پس سی دی ها را کامل کنید و بعد نزد من بیاورید.
مسئله بعد؛
ـ آقای سلامی زمین قیدار را خریداری کردیم. 2000متر زمین به قیمت 70میلیون تومان خریداری کردیم و مسئولین هم کمک کردند. ما برای آیندگان این کار را می کنیم. باید در تمام شهرهای بزرگ ما نمایندگی داشته باشیم. باید واقعاً تلاش کنیم که برای درمان اعتیاد به همه کمک کنیم، اعتیاد جامعه را از بین می برد.
در هیدج، به گفته مسئولین، بعد از تأسیس نمایندگی هیدج، حدود 95درصد سرقت کاهش پیدا کرد. یکی از بچه ها که زورش خیلی زیاد بود، تیرآهن 6متری را روی دوشش برداشته بود و حمل می کرد. امنیت به خوبی در هیدج بواسطه تاسیس نمایندگی کنگره 60، برقرار شد.
سعی کنید در تمام شهرهایی که لژیون هم تشکیل داده اند، زمین پیدا کنید و خریداری کنیم. در حاشیه شهر باشد و کمتر از 1000متر هم نباشد. وقتی زمین خریداری کردیم، آیندگان شروع می کنند به ذره ذره ساختن.
وقتی نگاه می کنیم، می بینیم که در کنگره 60 مسئله درون و برون باید باهم منطبق باشد، مسئله مادی و معنوی هم باید با هم منطبق باشد. راهنمایان باید به شاگردانشان کمک های مالی را آموزش بدهند. حق عضویت در کنگره 60 سالیانه 7هزارتومان است. اگر شما در سال، ماهی 50هزارتومان حق عضویت بدهید، سالی 600هزارتومان می شود. پس اگر در روز راهنما، 50هزارتومان داخل پاکت بگذارید و به او بدهید، کاری نکرده اید. سی دی خام الآن 5000تومان است. پس ببینید که کنگره پولی هم نشده است.مشهد، در دادن پاکت فوق العاده ضعیف است. 5000تومان ـ 10000تومان .این موارد را باید راهنما به شاگردانش آموزش بدهد.
گرفتن یک مجوز اداری از شهرداری، نزدیک به 1میلیارد و پانصد هزارتومان هزینه داشت. هم باید به مسئله مادی نگاه کنیم و هم به مسئله معنوی.
امین تعریف می کرد که یک نفر آمد و گفت که اینجا چقدر هزینه برای درمان می گیرید؟ گفتیم رایگان. گفت بستری می کنید؟ گفتیم نه. گفت: معلم دارید؟ گفتم بله. گفت اینها پول نمی گیرند؟ گفتیم نه رایگان است. بعد گفت: وام نمی دید؟!!!
شما باید اینها را بگویید که فردا روزی، رهجوها انتظار وام و بن نداشته باشند.
روز سه شنبه که جشن هفته دیده بان بود، دیده بان مربوطه که رفته بود آنجا، فقط 15نفر آنجا بودند. گفتم که شعبه استادمعین را فعلاً تعطیل کنید. فقط راهنماها نامه های اوتی را بدهند، بعد شاگردان به خانه شان بروند.
پس بنابراین اینها را تفهیم کنید و به آنها بیاموزید. ما در هفته بالای 100 نفر رهایی داریم. 400 نفر را  میگیرند و در مراکز نگهداری می کنند و بعد کلی هزینه می کنند و شام و نهار می دهند و بعد که آنها را رها می کنند، همه می روند و مصرف می کنند. البته برای شکل و ظاهر شهر خیلی خوب است.
مسئله بعد فضای مجازی است؛  من به شما گفته ام که امسال در فضای مجازی کار کنید. فضای مجازی نه اینکه هرکدام برای خودتان یک صفحه باز کنید. من هیچ صفحه ای در اینترنت، فیس بوک ندارم. وقت خودتان را در سایت کنگره بگذارید، اینستاگرام کنگره را تقویت کنید، فیلم هایی که کنگره می سازد و مطالب کنگره را بازپخش کنید.
یکی رفته صفحه اینستاگرام باز کرده به نام جمعیت احیای انسانی کنگره 60، صفحه اولش رو محمدرضا پهلوی گذاشته و تصاویر دیگر . خصوصی می توانید همه شما پیج داشته باشید، ولی برای کارهای خصوصی، نه برای کارهای کنگره 60.


ما شدیداً نیاز داریم که در فضای مجازی فعالیت داشته باشیم، یوتیوب، اینستاگرام، فضای مجازی و ... بعد اینکه، اطلاع رسانی را فقط کانالی نگذارید، این کارها برای آمریکاییها و اروپاییهاست، چون آنها اصلاً با هم حرف نمی زنند و ارتباطی با هم ندارند. شما هم کانال بگذارید، فقط ارتباط هم با هم داشته باشید، رخ به رخ، تلفنی .
مسئله بعدی؛ ماه مبارک رمضان است. خوشبختانه کاری کردیم که هم فال است و هم تماشا. وجوهات را باید همه شما به حسابداری داده باشید، هم برای افطاری و هم اضافه آنها را. شعبه آکادمی فطریه را آقای آذرپور ایجنت به من اطلاع می دهد. آکادمی هم بعد از مخارج افطاری ها و هزینه ها، مبلغ 100میلیون تومان اضافه آورد و این اصلاً مقدار کمی نیست. شعب بایستی پول اضافه بیاورند و این باعث تقویت نسل های بعدی می شود.
(از آقای سلامی دعوت شد که چک مبلغ اضافه آکادمی را تحویل بگیرند)
تا آخر هفته آینده، همه بایستی تسویه حساب کنند و هر شعبه گزارش کامل از مخارج و اضافه ها را بدهد.
مسئله بعد؛ آزمون کمک راهنمایی
آزمون هم برگزار شد و الآن کنگره ، پر از لیسانسه و وکیل و مهندس شده است. بنابراین در آزمون هم، قبول شدن کار سختی است. هرچه زمان می گذرد، کار سخت تر می شود. رقابت ها بسیار سخت تر خواهد شد و این طبیعی است، اگر خیلی خواندید و نمره قبولی نگرفتید، ناراحت نشوید. چون خانم های مسافر را اعلام کردیم و فقط 10درصد قبولی داشتیم.

آزمون ها با کامپیوتر تصحیح می شود و بعد با دست هم چک می کنیم، چون خیلی جاها ممکن است کمرنگ تست ها را زده باشند. هم با کامپیوتر چک می کنیم و هم دستی. وقتی با دست تصحیح می کنیم ، خدمت ها مطرح می شود و خیلی موثر بود برای خیلی از بچه ها. مثلاً افراد با نمره بالای 100 قبول می شدند، در اصل 120سوال بود و 3 سوال ایراد داشت و 117 سوال در اصل داشتیم. وقتی شخص نمره اش 100 می شد، 100 را تقسیم بر 85/5 می کنیم و نمره اش بدست می آید. شخصی که 96 می شد مردود بود، ولی اگر مرزبان بود 5/1 نمره بخاطر مرزبانی می گرفت، کسی که در اوتی بوده یا دبیر بوده یا نگهبان بوده 75/0 نمره بخاطر خدمت هایش می گیرد. کسی که مبصر کلینیک بوده 5/1 نمره می گیرد، چون کاری است خارج از کنگره . مرزبانی هم خدمت سنگینی است. کسی که در لژیون سردار بوده 75/0 نمره می گیرد.
ممکن است یک نمره 99 گرفته است، هیچ خدمتی هم نداشته است، این فرد مردود می شود.
برعکس کسی هم نمره 91 گرفته است، 9 نمره بخاطر خدمت هایش گرفته است ، این فرد قبول می شود.
کسی که نمره 120 گرفته باشد، اگر هیچ خدمتی نداشته باشد، راهنما نمی شود.
و اما دستور جلسه شیشه و تخریب های آن و درمان با متد دی اس تی ؛
معتقد بودند که شیشه هیچ درمانی ندارد و خانم نوراوایکوف در نایدا ، دعا می کرد که در چند سال آینده، یک دارویی پیدا شود که با آن بتوانیم کوکائین و شیشه را درمان کنیم. در صورتی که ما 10 سال است که شیشه را درمان می کنیم و داروی آن را هم داریم. کنگره 60 ، 20 تا 50 سال از کشورهایی مثل اروپا و امریکا جلوتر است. من به این مسئله اعتقاد کامل دارم. حتی صورت مسئله اعتیاد را هم نمی دانند!
اگر سوال کنید که این متادون را برای چه به فرد می دهید، جوابی برای این سوال ندارند. فقط ممکن است بگویند که متادون می دهیم که دیگر مصرف نکند و نگهدارنده باشد، ولی ما می دانیم که از چه دارویی برای درمان شیشه استفاده کنیم. ما معتقد هستیم که درمان کننده ما نیستیم، درمان کننده بدن انسان است. ما مصالح و مواد اولیه را در اختیار بدن قرار می دهیم، بدن خودش را می سازد. ما این را به درستی فهمیدیم و درک کردیم که موادمخدر، شیشه، مشروبات الکلی و قرص های روان گردان، سیستم ایکس بدن را بهم می ریزد.


سیستم ایکس چیست؟ مجموعه ناقل های عصبی ، هورمون ها، مدیاتورها، غدد درون ریز و برون ریز. تمام حرکت های اطلاعاتی ما یا الکتریکی است یا شیمیایی، همه اطلاعات باید در سیستم رد و بدل شود. مثانه کار می کند، کلیه هم کار می کند، مثانه اگر پر شد، کلیه باید بفهمد که مایعات نباید به مثانه برسد. کبد باید بفهمد که الآن ، مواد مغذی برای تبدیل و سوخت انرژی نیست. این رد و بدل اطلاعات می شود الکتریکی. در خواب، این رد و بدل اطلاعات، شیمیایی است.
ما این را فهمیدیم که موادمخدر، شیمیایی سیستم ما را بهم می ریزد. آمریکا می گوید که اعتیاد بیماری مرموزی است، اینطور نیست و اعتیاد مرموز نیست. ما فهمیدیم که بدن خودش موادمخدر تولید می کند واگر موادمخدر تولید نکند، بشر یکساعت هم نمی تواند روی زمین زندگی کند. ما فهمیدیم که موادمخدری که بدن تولید می کند، دهها و صدها برابر قوی تر از موادمخدر بیرونی است. پس می دانیم که موادمخدر بیرون، تولید موادمخدر درون را از کار می اندازد.
تخریب هروئین، شیشه یا قرص های روان گردان، همه در یک راستا هستند. درک کردیم که تریاک را که 25 آلکالوئید دارد، اگر در اختیار بدن قرار بگیرد، می تواند اعتیاد را درمان کند.
درک کردیم که برای درمان یک بیماری، باید داروی مناسب ، به میزان مناسب داشته باشیم و در طول زمان مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.
در سراسر گیتی، صحبت از ترک اعتیاد است، هیچ کجا، صحبت از درمان نیست. اینها همه به سیستم عصبی بستگی دارد. ما درک کردیم و فهمیدیم که کسی که می خواهد روی شربت اوتی بیاید، اندازه دارو بر مبنای وزن اون نیست، فهمیدیم که باید اول میزان مصرفش را تعیین کنیم و بر مبنای مصرفش دارو به او تجویز شود.
ما در کنگره 60، درمان شیشه را با 0.3 سی سی اوتی شروع می کنیم. علمای پزشکی معتقد بودند که تخریب هایی که شیشه در سیستم عصبی انجام می دهد، غیر قابل برگشت و غیر قابل درمان است! ولی ما می گوییم که در بعضی موارد، تا 90درصد ترمیم و بازسازی می شود.


از نظر کنگره 60، شیشه کاملاً قابل درمان است و با دوز 0.3 سی سی روزانه یک وعده، آغاز می شود و طبق پروتکل ادامه پیدا می کند.
از اینکه به صحبت های من گوش دادید، از همه شما سپاسگزارم.

 

 

عکس و نگارنده: سایت مرکزی

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

98/04/12

دانلود

 


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری، کارگاه آموزشی مسافران و همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic