کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ سیستم ایکس
سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 17:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مقصود | ( نظرات )
بسم الله الرحمن الرحیم
  جلسه اول از دور سی‌ و نهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ نمایندگی کرج به استادی مسافر کامران، نگهبانی مسافر احمد و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه "" سیستم ایکس"روز سه‌شنبه بیست و سوم مهرماه 1398 ساعت 17:00 برگزار شد.


سلام دوستان کامران هستم یک مسافر، خداوند بزرگ را شاکرم که برای بار دیگر این جایگاه را تجربه می‌کنم و همچنین از نگهبان و دبیر ارجمند سپاسگزارم.

دستور جلسه‌ی امروز "سیستم ایکس" می‌باشد.

زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است

                                            آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است

زندگی گرمی دل‌های به‌هم‌پیوسته است

                                                  تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است

تمامی دستور جلسه‌هایی که در کنگره مطرح است، همانند کلیدی است که برای درمان اعتیاد در اختیارمان گذاشته می‌شود، اما دستور جلسه‌ی امروز همانند یک شاه‌کلید می‌باشد، درواقع این شاه‌کلید را می‌توان برای باز کردن تمامی قفل‌ها استفاده کرد.

درزمانی که بارها و بارها مواد مخدر را به‌صورت یک‌باره کنار گذاشتم خیلی آشفته و به‌هم‌ریخته بودم باید دانست دلیل این امر عدم آشنایی و آگاهی در سیستم ایکس بود یا سیستم ایکس اصلاً راه‌اندازی نشده بود که باعث حرکت ما به سمت مواد مخدر می‌شد.

سیستم ایکس بدن بشریت حداقل 250 نوع مواد تولید می‌کند، موادی که بدن انسان به آن نیاز دارد، زمانی که مواد خارجی وارد بدن انسان می‌شود باعث این امر می‌شود که غدد درون‌ریز تولید خود را کاهش داده و درنهایت سبب ازکارافتادن یا اختلال بسیاری از آن‌ها شود، سیستم ایکس دینورفین و اندورفین و انکفالین و... تولید می‌کند که این مواد کاربرد ضد درد داشته و درصورتی‌که این مواد تولید نگردد بدن انسان کوچک‌ترین دردی را نمی‌تواند تحمل کند و 250 نوع ماده دیگر که کاربردهای مشابه دارند، مصرف مواد مخدر باعث گردیده سیستم ایکس از کار بیفتد، برای راه‌اندازی این سیستم باید درست سفر کرد، گوش‌به‌فرمان راهنما بود درواقع یک‌پنجم دانایی جایگزین یک‌پنجم مواد مصرفی می‌شود.

تمرکز بر روی مثلث درمان یعنی جسم، روان و جهان‌بینی باعث می‌شود که سیستم ایکس به بهترین شکل ترمیم و بازسازی شود و بهترین نتیجه حاصل شود، سیستم ایکس غدد درون‌ریز دیگری مثل آدرنالین، ملوتومین، سروتونین و اکسیتوسین دارد که هرکدام وظیفه‌ی خاصی را در بدن ایفاء می‌کنند، مثلاً سروتونین برای ایجاد رابطه‌ی جنسی، ملوتومین برای کیفیت سیستم خواب می‌باشد، کسانی که سفر خود را خراب می‌کنند دلیلی جز عدم ترمیم سیستم ایکس آن‌ها نمی‌باشد اگر سیستم ایکس درست‌کار کند به‌هیچ‌عنوان عصبی نمی‌شویم و به‌راحتی به هم نمی‌ریزیم و درواقع به آرامش و آسایش می‌رسیم، این آرامش چیزی است که تمام مردم دنیا در پی رسیدن به آن هستند.

شرایط راه‌اندازی سیستم ایکس برای سفر اولی‌ها مشخص شد، ترمیم هر چه بیشتر سیستم ایکس در سفر دوم خدمت کردن می‌باشد، هزینه‌هایی که در زمان مصرف برای تهیه مواد بر دوش فرد بود ولی بعد از سفر هنگام امتحان آموزش‌ها است، این آزمون زمانی اتفاق می‌افتد که سبد از جلوی یک سفر دومی عبور می‌کند.

از اینکه به صحبت‌های بنده توجه کردید سپاسگزارم.

 

تایپ: مسافر مجتبی و مسافر مقصود

عکاس: مسافر امین

تنظیم و ارائه گزارش: مسافر مقصود و مسافر مجتبی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علی منصوری از کرج ( علی 42 ) پنجشنبه 25 مهر 1398 10:30
سلام به کامران گلم مثل همیشه عالیتر از عالی بودی . ولی قرار بود از خاک شعر بگی نه از آب
علی‌بزرگمهر چهارشنبه 24 مهر 1398 15:50
آقاکامران‌خداقوت‌عالی‌بود‌به‌نحو.احسن‌استادی‌رابقرقرار‌نمودی‌دوستت‌دارم‌...
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.