کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 : D.Sap
یکشنبه 28 مهر 1398 ساعت 18:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی م | ( نظرات )

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جلسه دوازدهم از دور سی و نهم سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 نمایندگی کرج به استادی مسافر مجید، نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه "D.Sap"روز یکشنبه بیست و هشتم مهر ماه 1398 ساعت 17 برگزار شد.

D.Sap یک عصاره بسیار طبیعی و مفید.....

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر

از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم که به بنده فرصت دادند تا در این جایگاه خدمت کنم.

بنده صحبت‌های خود را به دو بخش تقسیم می‌کنم، اول در مورد اینکه چگونه بنده به کنگره وارد شدم صحبت می کنم و دومین قسمت مربوط به دستور جلسه D.Sap است.

بنده دقیقاً یک سال قبل در یک همچنین روزی با یک حال بسیار خراب و تخریب بسیار زیاد و روحیه‌ای بد وارد کنگره 60 شدم و بعد از یک سال با تغییراتی که در بنده به وجود آمد به این جایگاه رسیدم و از این بابت خدا را شاکرم و از خداوند می‌خواهم که در این راه ثابت‌قدم باشم و به کسانیکه وارد کنگره می‌شوند بتوانم کمک کنم و از راهنمای خود نیز کمال تشکر و قدردانی رادارم.

یکی از کمک راهنمای عزیز به نام آقای علیرضا فدایی می‌گفتند: کسانیکه وارد کنگره می‌شوند خداوند آن‌ها را دوست داشته. بنده به این سخن اعتقاد قلبی شدیدی دارم، شاید در شهر کرج تعداد زیادی افراد هستند که در حال مصرف کردن مواد مخدر باشند و می‌خواهند که از جهان اعتیاد خارج بشوند ولی راه درست آن را نمی‌دانند، همین‌که بین این‌همه افراد ما پایمان به کنگره بازشده است باید خدا را شکر کنیم.

اینها همه نشانه هایی است که اگر به آنها باور داشته باشی آنها را می بینی و درک می کنی و از آنها انرژی می گیری و هر روز هم در زندگی ات بیشتر می شود و اگر به آنها اعتقاد نداشته باشی آنها را نمی بینی و در هر صورت به باور بنده آنها وجود دارند  و در زندگی ما جریان دارند.

در مورد قسمت دوم صحبت‌های خود که در مورد D.Sap است این را بگویم که کسانیکه مصرفشان تریاک و مرفین است به‌مرورزمان آب بدنشان خشک می‌شود و معده و دستگاه گوارش آن‌ها دچار اختلال می‌شود.

جناب آقای مهندس در مورد این عصاره در روز چهارشنبه صحبت کردند که چگونه این شربت به وجود آمد و آن این‌گونه بود که در باغ‌های جناب مهندس واقع در کرمان بود که سیب‌هایی که از درخت بر روی زمین می‌افتاده و غالباً قسمتی از آن خراب بود به پیشنهاد استاد امین آن‌ها را جمع‌آوری کرده و از آن سرکه سیب درست کنند.

خداوند کمک کرد که این عصاره بعدها به این شکل امروزی درآمد و بنا شد به کسانی که وارد کنگره می‌شوند از این عصاره استفاده کنند و بعدازاین که مورداستفاده قرار گرفت از آن  افراد آزمایش گرفتند و معلوم شد که مصرف این عصاره باعث شد تا بسیاری از بیماری‌های آن‌ها درمان بشود.این شربت می‌تواند تا 50 مورد بیماری جسمی را درمان کند از قبیل یبوست،جلوگیری از دیابت، جلوگیری از خشکی پوست، فشارخون و چون  سدیم خون را تغییر می‌دهد و این باعث جلوگیری از سکته‌های قلبی و مغزی می‌کند.

این شربت D.Sap که در کلیه شعبات کنگره است یک حسن بسیار خوبی که دارد این است که به روش‌های صنعتی درست نشده است و در یک پروسه یک‌ساله و کاملاً از مواد طبیعی درست‌شده است و از این نظر به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند برای بدن ضرری داشته باشد.

از اینکه به صحبت‌های بنده گوش فرا دادید از شما بسیار سپاسگزارم.  

در ادامه جلسه مراسم اهدائ گل رهایی مسافرانی که به تازگی به رهایی رسیده بودند از طرف مرزبان محترم مجید انجام شد.

عکاس : مسافر سعید

تایپ : مسافر رضا

ارائه گزارش : مسافر سعید و مسافر قاسم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر علی از سایت پنجشنبه 2 آبان 1398 07:45
خدا قوت به آقا مجید حسین آقا و آقا وحید عزیز و دوست داشتنی امیدوارم همواره جایگاههایی را که می خواهید تجربه کنید
داود لژیون پنجم دوشنبه 29 مهر 1398 04:45
خداقوت و خسته نباشید به همه خدمتگذاران شعبه کرج ،،،