گلریزان فرصت عالی سپاسگزاری
چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت 19:23 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی م | ( نظرات )
بسم الله الرحمن الرحیم
 بی وقفه خدمتگزار؛ گفت و گو صمیمانه با مسافر محترم آقا کامران مسئول OT نمایندگی کرج

در خدمت مسافر محترم آقا کامران هستیم مسئول محترم قسمت OT نمایندگی کرج با مدت رهایی و آزادی 6 سال دارای نشان ویلیام وایت از رهجویان کمک راهنمای محترم آقای علیرضا فدایی.

1. لطفاً سوابق خدمت خود در کنگره 60 را بیان فرمایید.

بنده در سال 1390 وارد کنگره شدم و در سال 1391 به رهایی رسیدم. اوایل سال 1392 در حالیکه هنوز سفر اولم تمام نشده بود مشغول خدمت در واحد OT شدم و تمام امور را مثل مبصری کلینیک، دبیری، نگهبانی، مسئول فالوآپ و. را انجام داده‌ام و در حال حاضر هم مسئول واحد OT هستم.

2. دلیل ادامه خدمت شما پس از اتمام سفر اول چه بود؟ می‌توانستید دنبال امور زندگی شخصی خود باشید؟

به نظر بنده هرکسی که به درمان می‌رسد مدیون کنگره است، بنده خود را بدهکار کنگره می‌دانم چون در اینجا به آرامش و حال خوش رسیدم و از زندگی خود لذت می‌برم و این را مدیون کنگره هستم. بنده 64 سال سن دارم و می‌توانم بگویم فقط در این حدود 8 سالی که با کنگره آشنا شده‌ام لذت زندگی را می‌چشم. قبل از ورودم به کنگره نه ازنظر مالی و نه از جهات دیگر مشکلی برای خوش‌گذرانی نداشتم ولی لذتی از زندگی نمی‌بردم، اما در این مدت 8 سالی که در حال خدمتم لذت را به معنای واقعی تجربه کرده‌ام از کنار خانواده، کنگره، اجتماع و. بودن، از همه‌جا و همه‌چیز و لذت خوب زندگی را تجربه می‌کنم؛ و با همه توانم به کنگره خدمت خواهم کرد.

3. چرا پس از درمان مواد، درمان سیگار را شروع کردید؟

چون درمان نیکوتین مکمل درمان مواد می‌باشد. اگر هرکدام از این مراحل درمان انجام نشود، درمان کامل نخواهد شد. وقتی سیگار را درمان می‌کنید تازه متوجه کامل شدن درمان می‌شوید چه ازنظر جسمی و چه ازنظر روانی. مثلاً اگر شخص سیگاری کنار شما قرار گیرد ناخودآگاه بوی آن شمارا آزار می‌دهد هرچند نه او و نه شما خواستار آزار یکدیگر هستید ولی این اتفاق طبیعی است. خانواده بنده بارها این موضوع را اظهار می‌کردند ولی بنده نمی‌پذیرفتم تا اینکه یک‌شب جاسیگاری را بالای سرم گذاشته بودم و فردا صبح بوی بد آن بسیار برایم آزاردهنده بود و سرم درد می‌کرد لذا تصمیم به درمان سیگار گرفتم و به لطف خداوند درمان شدم.

 

4. آیا شما مکانی را از کنگره 60 بهتر برای خدمت مالی می‌شناسید؟

فکر نمی‌کنم، چون هدف کنگره خدمت به انسان‌ها است، وقتی خانواده‌ای با درمان همسر یا فرزندش به آرامش می‌رسد این بهترین هدیه برای آن‌هاست، پس بهترین جاییکه نه‌تنها خود شخص به آرامش می‌رسد، بلکه به خانواده و حتی اجتماع هم کمک می‌شود درنتیجه آسیب‌های اجتماعی‌مان هم کم خواهد شد و به نظر بنده جایی بهتر از کنگره 60 برای خدمت مالی وجود ندارد.

5. به نظر شما آیا می‌شود هم درکنگره ماند و خدمت کرد و هم در زندگی خود پایه‌های مالی را محکم نمود؟

بله. بنده خودم در حال حاضر همین کار را می‌کنم. مثلاً کار من لیزر است و روزهای فرد از صبح تا شب تمام‌وقت در کنگره خدمت می‌کنم و روزهای زوج را در کارگاه خود مشغول کار هستم و این را با برنامه‌ریزی دقیق انجام می‌دهم که به هیچ‌کدام لطمه‌ای وارد نشود. و در حال حاضر باوجوداینکه ساعت‌های زیادی را در کنگره هستم ازنظر مالی هم تأمین هستم.

6. لطفاً نظر خود را در مورد جشن گلریزان کنگره 60 بیان کنید.

بنده هرسال با تمام توان در این جشن مشارکت کرده‌ام و واقعاً از دل‌وجان هم این کار را انجام داده‌ام، نه با سفارش راهنما و یا اشخاص بلکه با اعتقاد قلبی خودم و احساسی که نسبت به این کار دارم.

بهترین عملی که ما می‌توانیم انجام دهیم سپاسگزاری است و ما در کنگره این را یاد گرفتیم که سپاسگزاری با پاکت انجام می‌شود و سپاسگزاری باید قلبی و عملی باشد پس این‌یک فرصت عالی است و قسمتی از پروسه جهان‌بینی است یعنی بخشندگی و سپاسگزاری و زمانی که آن را انجام دهیم نتیجه و حکمتش را در زندگی کردن روزمره، تفکرات و حالمان می‌بینیم.

7. با توجه به اینکه شما حدود هشت سال در کنگره بوده‌اید و خدمت کرده‌اید چه پیامی برای مسافران کنگره 60 دارید؟

اکثر مصرف‌کنندگان آگاهی نسبت به سیستم ایکس ندارند و به همین دلیل راه‌های زیادی را برای درمان امتحان می‌کنند و همیشه هم شکست می‌خورند ازجمله خود بنده اما وقتی وارد کنگره 60 می‌شویم سیستم ایکس را می‌شناسیم و متوجه می‌شویم که سیستم ایکس بدن، 250 نوع مواد و یا هورمون تولید می‌کند که هرکدام وظیفه‌ای در بدن دارند لذا بنده وارد کنگره شدم و یازده ماه سفر کردم تا سیستم ایکس بدنم ترمیم شود. برای سفر اولی‌ها و یا تازه واردین بهترین پیام خوب سفر کردن است که با فرمان‌برداری خوب از راهنمایشان میسر خواهد شد و برای سفر دومی‌ها خدمت بهترین راهکار برای حال خوش می‌باشد.

8. با توجه به حجم بالای کار در واحد OT و مدت‌زمان طولانی خدمت در کنگره آیا خسته نشده‌اید؟

خیر. بنده نه‌تنها خسته نشده‌ام بلکه هر بار برای خدمت به کنگره می‌آیم بیشتر انرژی می‌گیرم و این انرژی باعث شده همیشه در تعادل و حال خوب باشم و تمام تلاش خود را در جهت خدمت بهتر و مطلوب‌تر به دوستان صرف می‌کنم. البته گاهی اوقات ممکن است بعضی از دوستان کمی از بنده ناراحت شوند چراکه اجرای قوانین و ضوابط در کنگره اولویت بر هر چیز دارد.

9. خداوند را چگونه می‌بینید؟

بنده خداوند را در وجود خودمی بینم چراکه همسر و فرزند خوب به من عطا کرده است و احساس می‌کنم اگر انسان خوب نگاه کند خداوند را در وجود تمام موجودات می‌بیند حتی اگر به یک برگ گل یا درخت نگاه کنیم خداوند را در آن می‌بینیم و به نظرم خداوند در همه‌جا حضور دارد.

10. به‌عنوان سخن پایانی اگر مطلبی هست بفرمایید.

به نظر بنده خدمت خالصانه در کنگره 60 بهترین نعمت است چراکه فرد با خدمت در کنگره همیشه و در همه حال، چه در خانواده و چه در کسب‌وکارش موفق خواهد بود. باید بخشش را یاد گرفت. بنده در کنگره آموختم که برای هر مشکلی یک صورت‌مسئله وجود دارد و حتماً راه‌حل‌هایی هم برای آن صورت‌مسئله وجود دارد یعنی باید مشکلاتمان را به مسائل تبدیل کنیم تا بتوانیم آن‌ها را حل کنیم ما یاد می‌گیریم که بهترین راه‌حل را انتخاب کنیم و این بهترین راه برای رسیدن به آرامش است.

تایپ: مسافر رضا

تنظیم و ارائه گزارش: مسافر علی

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مرتضی لژیون 3 جمعه 17 آبان 1398 19:06
با سلام و عرض ادب خدمت آقا کامران عزیز
حضور افرادی چون شما در کنگره60 باعث دلگرمی مسافران می باشد.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.خدمت در کنگره موهبت بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود.شما در این سالهای خدمت خود نشان دادید که می شود همواره خدمتگزار بود و خدمتگراز خوب باقی موند.دلتون شاد و لبتون مثل همیشه خندون باشه.
مسافر مجتبی از سایت دوشنبه 6 آبان 1398 01:09
سلام بب آقا کامران عزیز و خداقوت به خدمتگزاران سایت
آقا کامران امیدوارم به هر آنچه خواستارش هستید برسید
یاسر شنبه 4 آبان 1398 23:12
ماشالله بسیار عالی
عباس لزیون 15 کرج شنبه 4 آبان 1398 16:30
سلام خدمت همه دوستان عزیز
خداقوت میگم به آقا کامران دوست داشتنی ودوستان زحمتکش سایت خیلی عالی بود
حسین قره داغی شنبه 4 آبان 1398 16:17
درود بر آقا کامران عزیز و دوستداشتنی.بهترینهارو براتون آرزومیکنم چون بهترینید.خداقوت.انشاالله سلامت و برقرار باشی.
مسافر محمد رضا فایر من کرجی شنبه 4 آبان 1398 12:43
آقا کامران دوست داشتنی برقرار باشید.
غلامرضا ‌‌‌‌‌‌‌‌از‌‌ لژیون سوم کرج جمعه 3 آبان 1398 16:04
سلام آقا کامران عزیز پدر اوتی شعبه کرج و بقیه دوستان اتاق اوتی شعبه کرج خسته نباشید خدا قوت
علی منصوری از کرج ( علی 42 ) جمعه 3 آبان 1398 09:22
سلام کامران جان مثل همیشه خوب بودی خوب هستی خوب خواهی ماند . بعداز این هشت سال باید بگم خسته نباش دلاور خدا قوت گلم
ایرج پنجشنبه 2 آبان 1398 21:36
خدمت عمو کامران عزیزم خداقوت ودست مریزاد میگم وارزوی بهترینها رو براش دارم واز بچه سایتم تشکر میکنم بابت این مصاحبه دلچسب
مسافر علی از سایت پنجشنبه 2 آبان 1398 18:41
با سلام خدمت آقا کامران ممنون واقعا مصاحبه دلنشینی بود واقعا که شما خود واقعیت هستی و این خیلی خوب نتیجه خدمت کردن تو شما و احوالتون میشه دید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات