دستور جلسه:سیستم ایکس
چهارشنبه 11 شهریور 1394 ساعت 15:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر میلاد | ( نظرات )
در طول سفرم سیستم ایکس را شناختم و با آن آشنا شدم

 روز سه شنبه94/06/10 اولین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های

آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ شعبه کرج  به استادی آقای: فرید نودهقان

 نگهبانی آقای: علیرضا و دبیری آقای: احسان با دستور جلسه:

((سیستم ایکس))

راس ساعت ۱۶ آغاز به کار نمود:

(خلاصه سخنان استاد)

راجع به دستور جلسه سیستم ایکس: دوستان تا حدودی در این مورد توضیح داده‌اند ولی من امروز می‌خواهم از زندگی شخصی خودم صحبت کنم. زندگی که من به همراه سه برادر دیگر و بدون داشتن خواهر با پدر و مادرم زندگی می‌کردیم. من در سن 6 سالگی یک بچه کاملاً عصبانی و بد اخلاق بودم که با یکی از برادرانم فاصله سنی خیلی کمی داشتیم ولی برادرم برعکس من خیلی آرام بود.

 یک روز ناظم مدرسه من و چند دانش آموز بی انظباط دیگر را در کلاس نگه داشته بود تا تنبیه کند که برادرم در کلاس را زد و گفت آقای ناظم سرویس ما منتظر برادرم است تا حرکت کند وقتی آقای ناظم فهمید که من برادر آن دانش آموز هستم خیلی تعجب کرد و گفت مگر می‌شود که یک برادر اینقدر با انظباط و دیگری اینقدر بی انظباط باشد. به سن 16 سالگی که رسیدم شروع به خوردن مشروب کردم کمی آرام شده بودم ولی باز هم خیلی عصبانی بودم و با همه درگیر می‌شدم به سن 17 سالگی که رسیدم برای اولین بار تریاک کشیدم سیگار را هم بعد مشروب شروع به کشیدن کرده بودم و پله‌های ترقی را یکی یکی طی می‌کردم و بعد شروع به کشیدن حشیش کردم. تریاک را اوایل تفریحی می‌کشیدم و خیلی آرامم می‌کرد تا به سن 18 سالگی که رسیدم به سربازی رفتم.

پنج شنبه‌ها که به منزل می‌آمدم سریع خوابم می‌برد مادرم می‌گفت طفلکی بچه‌ام خیلی خسته است و خودم هم نمی‌دانستم که این خواب خماری است چون صبح که بیدار می‌شدم باید سریع می‌رفتم تریاک استفاده می‌کردم تا آرام شوم. اگر صبح مادرم کاری به من می‌داد با داد و بیداد از زیر کار فرار می‌کردم تا به سراغ مصرفم بروم ولی بعد از ظهر اینقدر آرام و مهربان بودم که همیشه مادرم می‌گفت چرا صبح‌ها اخلاقت بد است و عصر اینقدر اخلاقت خوب می‌شود و من در جواب می‌گفتم از خواب که بیدار می‌شوم اینطور هستم.

چند سالی که گذشت ازدواج کردم بعد از مدتی مصرفم هم رو شد و من راحت در منزل مصرف می‌کردم همسرم هم متوجه این اخلاقم شده بود همیشه اگر کاری با من داشت می‌گذاشت زمانی که مصرف می‌کردم و حالم خوب بود با من صحبت می‌کرد. زمان گذشت تا من وارد کنگره60 شدم درمشاوره اولین چیزی که به من گفته شد و به همه مسافران در ابتدای سفر هم میگویند این بود که من به واسطه مصرف مواد یک سیستمی در بدنم وجود داشته که الان از کار افتاده است. کم کم در طول سفرم سیستم ایکس را شناختم و با آن آشنا شدم و متوجه شدم من که روزی 2 گرم شیره استفاده می‌کردم چه اتفاقی افتاده که الان 6 سی سی شربت می‌خورم و حالم از زمان مصرف هم بهتر شده.

همیشه با خودم فکر می‌کردم مگر می‌شود کسی که در پله یک گرم 30 روز قرار دارد با مصرف 3 دهم سی سی شربت حالش خوب باشد ولی در جواب به خودم می‌گفتم وقتی من با مصرف 2 گرم شیره وارد کنگره شدم و الان با 6 سی سی شربت حالم خوب است پس به جلوتر می‌روم تا ببینم چه می‌شود.

من همیشه با خودم می‌گفتم من 11 ماه سفر می‌کنم اگر حالم خوب نشد دوباره مواد می‌زنم این را به رهجوهای خودم هم همیشه میگویم که شما صادقانه چند ماه درست سفر کنید اگر حالتان خوب نشد دوباره مواد بزنید چون من در پله یک گرم 10 روز جوری حالم خوب بود که احساس می‌کردم روی ابرها قدم می‌زنم ناگفته نماند در طول سفرم گریز نزدم چون درست سفر می‌کردم نیازی هم نداشتم. زمانی که به سفر دوم رفتم خدا را شکر می‌کردم چون روز به روز بهتر می‌شدم من که سریع عصبانی می‌شدم اگر کسی هم می‌خواست حال من را بد کند دیگر عصبانی نمی‌شدم چون سیستم ایکس بدنم درست کار می‌کرد و زمانی که این سیستم درست کار کند حال خوش به انسان دست می‌دهد و هر چقدر جلوتر هم برویم آرامش بیشتری داریم.

نظر من راجع به این‌که چرا این دستور جلسه را یکی مانده به آخرین دستور جلسه که وادی 14 عشق و محبت می‌باشد را قرار داده‌اند این است که وقتی یک رهجو وارد کنگره می‌شود یک توضیحی در مورد سیستم ایکس به او می‌دهند و اگر او تمام ابزارها و راهنمایی‌ها را درست استفاده کند آن‌وقت باید به خودش نگاه کند که با مصرف مواد وارد کنگره شده ولی در پایان سفر با مصرف 3 دهم سی‌سی شربت به حال خوش رسیده و این چیزی نیست جز به کار افتادن دوباره سیستم ایکس که جایگزین مواد شده است. در پایان روشی را برای مسافران سفر اولی بیان می‌کنم که به بازسازی سیستم ایکس آن‌ها کمک می‌کند. یکی درست دارو استفاده کردن و دیگری درست خوابیدن که به همراه آموزش‌های جهان‌بینی کنگره سیستم ایکس آن‌ها طوری درست می‌شود که در آخر سفر می‌بینند زمین آن‌ها آماده است تا هر چیزی که بخواهند بتوانند در آن کشت کنند.

 نگارش: مسافر مهدی عسگریمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی باقری جمعه 13 شهریور 1394 16:58
فرید جان خدا خیرت بده
رضا شعبانی چهارشنبه 11 شهریور 1394 19:39
سلام عرض میکنم خدمت دبیر،نگهبان واستاد جلسه.فرید عزیز جایگاهتو تبریک میگم. پیروز باشید.
امیرحسین خدایی چهارشنبه 11 شهریور 1394 18:47
با سلام خداقوت به تمام خدمتگذاران.
علی آقا خداقوت.
امیر کفافی چهارشنبه 11 شهریور 1394 17:39
فرید جان
با دیدنت انرژی میگیرم‌ و برات خدای بزرگ رو یکجا آرزو میکنم.
مهدی عسگری چهارشنبه 11 شهریور 1394 15:57
آقا فرید خدا قوت .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic