کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 : از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم، مقاله نویسی
پنجشنبه 13 شهریور 1399 ساعت 16:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی م | ( نظرات )
بسم الله الرحمن الرحیم
جلسه دهم از دور سی و سوم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ نمایندگی کرج به استادی مسئول محترم سایت مسافر رضا، نگهبانی مسافر وحید و دبیری  مسافر سعید با دستور جلسه"از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم، مقاله نویسی"روز پنجشنبه سیزدهم شهریورماه1399 ساعت 16:30 برگزار شد.


سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

خداوند بزرگ را  سپاسگزارم که به بنده فرصتی داد تا این جایگاه خدمتی را تجربه نمایم و آموزش بگیرم، همچنین از نگهبان محترم و دبیر عزیز هم تشکر که اداره این جلسه را به بنده واگذار نمودند.

از قلم است که گام‌های بلندش در سراسر گیتی روان و جاری می‌شود، گویی جوی‌ها به هم می‌پیوندند تا رود و یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به انسان‌ها برسانند.

بسیار خوشبخت هستم از تکرار این خبر بزرگ و خیلی خرسندم که اولین قدم این حرکت عظیم با هفته سایت مصادف گردیده است: خرید دانشگاه کنگره60.   

زمانی که در دنیای تاریک اعتیاد و مصرف مواد مخدر بودم ، وقتی‌که در اوج گرفتاری‌های بی‌شمار بودم، نمی‌دانستم باید چه‌کاری انجام بدهم و چطور خود را از این وضعیت بیرون بیاورم؟ نه می‌توانستم نیاز به مصرف مواد را رها کنم  و نه راهی پیدا کنم تا خودم را از  وضعیتی که در آن گرفتارشده بودم خلاص کنم .

اما خواست برای رها شدن در من وجود داشت و این خواست به لطف خداوند قوی بود و امروز خدا را شکر می‌کنم که با کنگره آشنا شدم .

ازآنجایی‌که کمی با اینترنت و دنیای مجازی آشنا بودم؛جستجو کردم و سایت کنگره60 را پیدا نمودم. آن روز شاید مطالب سایت خیلی برای من قابل‌درک نبود ولی یک نور امید در درونم روشن کرد و آدرسی به من داد که توانستم راه کنگره60 را پیدا کنم و بافرمان خداوند وارد کنگره ۶۰ بشوم.

سایت کنگره ۶۰ از آذرماه  سال 1382 یعنی ۱۷ سال پیش باتدبیر و آینده‌نگری ژرف آقای مهندس دژاکام بنیان محترم کنگره60 راه‌اندازی شد. آینده‌نگری همواره در سخنان و آموزش‌های ایشان نیز وجود دارد.

 ۱۷ سال پیش بسیاری از خدمت‌گزارها در این سایت با عشق و محبت انرژی بخشیدند تا بنده به‌عنوان یک مصرف‌کننده  17 ماه پیش توانستم راهم را از طریق سایت کنگره پیدا کنم.

چه‌بسا اگر این آینده‌نگری نبود، حتی امروز که این محدودیت‌های حضور وجود دارد چطور می‌توانستیم از درس‌ها و منابع آموزشی کنگره60 در جهت درمان خود استفاده نماییم؟ خداوند را بی‌نهایت شکر می‌کنم و برای آقای مهندس دژاکام و خانواده محترم ایشان آرزوی سلامتی و طول عمر دارم .

جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ روش درمان بیماری اعتیاد را در دنیا مطرح کرده و ثابت کرده که این توانایی را دارد و روش آن را یافته و اینکه این روش چطور می‌تواند به تمام دنیا صادر و خبر آن منتشر شود، یکی از بهترین ابزارها سایت کنگره60 است.

بارها از استاد و راهنمای گران‌قدر خود، آقای حبیب محبتیان، یاد گرفته‌ام که از هیچ مطلبی به‌سادگی عبور نکنم . اینکه چرا وادی اول تفکر شده و وادی آخر عشق ؟ اینکه چرا ابتدای هر کاری باید راجع به آن تفکر کرد؟ و همچنین پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است .

پس بنده اگر در کنگره آموزش گرفته‌ام باید تفکر کنم که آیا با پایان سفر اول کار درمان در کنگره به اتمام می‌رسد ؟ حرکتم به اتمام می‌رسد ؟

 در کنگره آموخته‌ام حرکت در کنگره یک حرکت بی‌انتهاست و یک مسیر بی‌پایان است به سمت تکامل، تعادل، رشد و ارتقا انسان. این تکامل و رشد اتفاق نمی‌افتد مگر با آموزش درست و جهان‌بینی صحیح .

 من مسافر با استفاده از سایت و منابع و محتواهای آموزشی سایت کنگره آموزش می‌گیرم و جهان‌بینی من رشد می‌کند و این یعنی حرکت در جهت تعادل و درمان.

بنده به همراه همه خدمتگزاران واحد سایت از ضبط صدای استاد جلسه گرفته تا تبدیل این صوت به فایل متنی و ویراستاری و درج آن درسایت و.... ، تمام این موارد با عشق و محبت انجام می‌شود این عشق و انرژی در متن جاری می‌گردد و خیلی امیدواریم تا مسافر یا شخصی که متن را مطالعه می‌کند این انرژی و عشق را دریافت نماید و این چرخه گسترده و گسترده‌تر می‌شود و مدام در رفت‌وبرگشت هست تا به انسان‌های بیشتری برسد.

تمام دوستان بامطالعه این متن‌ها و با کامنت گذاشتن و اظهارنظر راجع به آن‌ها می‌توانند در این عشق سهیم باشند و انرژی بگیرند و می‌توانند عضوی از خانواده سایت باشند.

 در پایان باید عرض کنم که واحد سایت متعلق به تمام اعضای محترم است. بنده و تمام اعضای خدمتگزار در سایت با عشق در خدمت دوستان هستیم تا اگر دل نوشته‌ای، برداشت از سی دی دارید به واحد سایت ارائه نمایید تا در سایت کنگره60 قرار گیرد.

از اینکه به صحبت‌های بنده گوش نمودید از همه شما تشکر می‌کنم.

 

 در ادامه مراسم قدردانی و اهدا لوح تقدیر از خدمتگزاران سایت نمایندگی کرج توسط ایجنت محترم مسافر آرش و مرزبان گرامی مسافر مهدی برگزار شد.


در ادامه لژیون ها طبق برنامه آموزشی و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار گردیدند:

عکس : مسافر مهدی

نگارش: مسافر محمد

تنظیم و ارائه گزارش : مسافر رضا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزش جهان بینی کنگره60، کارگاه آموزشی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رحمان چهارشنبه 19 شهریور 1399 14:19
سلام دوستان و کسانی که متوجه درک دنیایی قشنگ تراز دنیای اعتیاد شدند اگر کسی گفت که من تو این دوران عشق و حال میکردم و همه چیز اورت بود و شاید هم راست بگه ولی بدانید و مطمئن باشید اونها از مشکلات بزرگتری فرار میکردند و شرایط بزرگتری در اعتیاد ارومشون میکرد پس ما در فرار کردن در تور اعتیاد افتادیم که قبول کردن این مسله خود شهامت میخواد251
علی اصغر یکشنبه 16 شهریور 1399 19:51
سلام،خدا قوت به خدمتگزاران با عشق سایت
هفته سایت رو خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم
علی اصغر یکشنبه 16 شهریور 1399 19:50
سلام،خدا قوت به خدمتگزاران با عشق سایت
هفته سایت رو خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم
طاهره همسفر رضا لژیون ۱۵ شنبه 15 شهریور 1399 17:25
با سلام و خداقوت خدمت استاد جلسه محترم آقا رضا خیلی کامل و جامع توضیح دادید انشالله در جایگاههای بالاتر خدمت کنید و موفق و مستدام باشید و خداقوت به نگهبان و دبیر محترم و خدمتگزاران محترم سایت پایدار باشید.
محمد شنبه 15 شهریور 1399 11:25
با تبریک هفته سایت و تشکر از آقا رضای عزیز
مسافر حسین لژیون ۱۸ شنبه 15 شهریور 1399 01:08
با عرض سلام و خدا قوت خدمت دوستانم در سایت.
هفته سایت و به تمام خدمتگذاران سایت تبریک عرض میکنم.امیدوارم خداوند پاداش این خدمت صادقانتون و در مسیر زندگیتون جاری کنه.
این جلسه هم مثل جلسات قبل پر از اموزش بود برام
انشااله بتونم این آموزشها رو اجرایی کنم و در مسیر سراط مستقیم بکار ببرم
اکبر جمعه 14 شهریور 1399 19:38
سلام وخداقوت به دوستانی که در سایت خدمت میکنند وتبریک به آقا رضا استاد جلسه بسیار عالی وجامع گفتید استفاده بردم ممنون
مسافر اسلام جمعه 14 شهریور 1399 19:37
خدارو شکر که جلسات کنگره دوباره راه افتاده
روز و جلسه بسیار خوبی بود در کنار دوستان
آقا رضا درود بر شما تبریک خدمت شما ایشالا در این مسیر مستدام باشید
هفته سایت رو به همه خدمتگزاران سایت کرج تبریک میگم و از زحمات ایشون تشکر میکنم
مسافرسعید لژیون ۲۴ جمعه 14 شهریور 1399 18:43
خدا قوت به عزیزان سایت تبرک میگم بهترین هارابراتن ارزودارم ماشلا به شما عزیزان
مسافرسعید لژیون ۲۴ جمعه 14 شهریور 1399 18:35
سلام وخداقوتآقارضا انرژی گرفتم عالی بودی
خداقوت به تمام خدمتگزارا عزیز
مهدی.مرزبان نمایندگی کرج جمعه 14 شهریور 1399 15:56
باسلام و خداقوت به همه عزیزان زحمتکش...یکبار دیگه هفته سایت به همه خدمتگذاران در سایت تبریک میگم..تا باد چنین باد...
عباس لژیون ۱۵کرج جمعه 14 شهریور 1399 15:29
سلام خدمت همه عزیزان
خداقوت به خدمت گزاران باعشق سایت
مسافر مهدی لژیون ۲۴ جمعه 14 شهریور 1399 07:04
سلام و خداقوت خدمت آقا رضا بسیار جلسه عالی و پر انرژی بود انشااله جایگاه کمک راهنمائی
ممنون از آقا آرش عزیز و گروه مرزبانی که ما رو مورد لطف قرار دادند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات