دستور جلسه: وادی چهارده
سه شنبه 24 شهریور 1394 ساعت 21:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر میلاد | ( نظرات )
ما باید دستور جلسه‌های کنگره 60 را زندگی کنیم

روز سه شنبه94/06/24 سومین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های

آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ شعبه کرج  به استادی آقای: مجید کیوانفر

 نگهبانی آقای: علیرضا و دبیری آقای: احسان با دستور جلسه:

((وادی چهارده و تاثیر آن روی من))

راس ساعت ۱۶ آغاز به کار نمود:

(خلاصه سخنان استاد)

 دستور جلسه‌ها آن‌قدر قشنگ و زیبا طراحی‌شده است که قابل وصف نیست.

به نظر من دستور جلسه‌های کنگره 60 وادی‌های کنگره 60 اول و آخر ندارد؛ یعنی یک نفر که وارد کنگره می‌شود با دستور جلسه وادی چهارده تنهانمی تواند به رهایی برسد.

ما باید دستور جلسه‌های کنگره 60 را زندگی کنیم. این دستور جلسه‌ها فقط با خواندن هیچ اتفاقی نمی‌افتد باید با این دستور جلسه‌ها زندگی کرد تا بتوانیم درک کاملی از این وادی‌ها پیدا کنیم. برای زندگی کردن دو پارامتر دیگر هم هست تفکر و تجربه. وقتی این کارها را انجام دادی، یعنی با این موضوع زندگی می‌کنیم و تبدیلش کردیم به آگاهی و آگاهی را هم با پوست‌واستخوانمان حس کردیم وقتی صاحب آگاهی شدیم دیگر نمی‌توانیم خلاف آگاهی عمل کنیم.

خدایی نا کرده اگر شخصی در سفر دوم رفت و مصرف کرد این رهایی به‌واسطه آگاهی نبوده است. آن شخص ترک کرده بوده است و درمانی صورت نگرفته بود.

ما با روشی که انجام می‌دهیم در کنگره 60 با آگاهی با شما دوستان معامله می‌کنیم. مواد شمارا می‌گیریم به‌جایش به شما آگاهی می‌دهیم. آن آگاهی اگر اتفاق بی افتد دیگر نمی‌توانید بر خلافش عمل کنید.

من وقتی وارد کنگره شدم. همه دستور جلسه‌های کنگره را زندگی کردم. در حد آموزش نگذاشتم بماند. بروم و فقط بخوانم و حفظ کنم. من رفتم اجرا کردم وزندگی کردم برای همین باایمانم به شما می‌گویم.

اگر بخواهید تمام وادی‌های کنگره 60 را زندگی کنید. مجبور هستید 14 وادی را تک‌تک زندگی کنید. البته اگر بخواهید زندگی کنید.

چون اگر بخواهید به این وادی برسید باید تفکر سالمی داشته باشید و تفکر در وادی اول است. باید بپذیری که جهت بیهودگی نیامده ای که در وادی دوم است. باید بپذیری هیچ موجودی به‌اندازه خود انسان به خویش تن خویش فکر نمی‌کند در وادی سوم است.

باید مسئولیت‌های کارهای خودت را بپذیری که در وادی چهارم است؛ و الی‌آخر

بهانه هم می‌آوریم و می‌گوییم که خدا خواسته. در اینجا ما مسئولیت کار خودمان را می‌پذیریم.

 در این مکان یاد می‌گیریم که تفکر خالی هیچ فایده‌ای ندارد و باید حرکت کرد. در این مکان عقل را آموزش می‌دهیم تا برسیم به وادی چهاردهم پس اگر بخواهیم واقعاً زندگی خوبی را تجربه بنماییم باید با کلیه وادی‌ها زندگی کنیم.

من که با وادی محبت وارد کنگره شدم استاد راهنمای من به من می‌گفتند که باید خودت را دوست داشته باشی و این نکته را در اول جدی نگرفتم و رفته‌رفته فهمیدم راهنمای من چه می‌گوید.

اگر دقت کنیم و بخواهیم در عمقش نفوذ کنیم می‌بینیم که با عشق وارد کنگره شده‌ایم یعنی ببینید که خداوند چقدر دوستمان داشته که وارد کنگره 60 شده‌ایم پس با وادی چهاردهم یعنی وادی عشق و محبت وارد کنگره شده‌ایم.

  نگارنده: رضا صوفیانی
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مژگان همسفر سعید چهارشنبه 25 شهریور 1394 11:26
سلام وخدا قوت به همگی
امیر علی چهارشنبه 25 شهریور 1394 09:54
بسیار بسیار عالی
منون از میلاد و رضا
حسین طاهری چهارشنبه 25 شهریور 1394 09:45
خدا قوت به جناب کیوانفر و همه دوستان خدمتگزار کنگره
رضا شعبانی سه شنبه 24 شهریور 1394 22:05
سلام و خداقوت به دبیر،نگهبان و استاد جلسه استاد عزیزم آقای کیوانفر.امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان شاد ،موفق و سلامت باشید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات