دستور جلسه: لژیون مالی
سه شنبه 14 مهر 1394 ساعت 22:58 | نوشته ‌شده به دست مسافر میلاد | ( نظرات )
برای اینکه من امروز بر روی این صندلی نشسته‌ام باید قدر آن را بدانم و کنگره 60 به ما آموزش می‌دهد تا بهای آن را پرداخت کنم.


روز سه شنبه94/07/14 ششمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های

آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ شعبه کرج  به استادی آقای: بهزاد بابایی

 نگهبانی آقای: علیرضا و دبیری آقای: احسان با دستور جلسه:

((لژیون مالی))

راس ساعت 15:30 آغاز به کار نمود:

(خلاصه سخنان استاد)

لژیون مالی لژیونی می‌باشد که مسائل مالی را بر عهده دارد و یا کسانی که از نظر مالی یک شعبه و یا یک مجموعه را اداره می‌کنند برای اولین بار است که در کنگره 60 این دستور جلسه را داریم و اولین تجربه می‌باشد و آقای مهندس دژاکام هم در موردش صحبت نمودند.

ما باید جهان بینی خودمان را نسبت به مسئله لژیون مالی تعییر بدهیم. نوع نگاه ما نسبت به مسائل مالی.

هر کس در زندگی برای این که کاری را بخواهد انجام دهد چند پارامتر را باید در نظر داشته باشد.

به طور مثال کسی که بخواهد شغلی را راه اندازی کند باید سرمایه داشته باشد. این یکی از پارامترها است و بعد علم آن کار را داشته باشد و ما تمامی این پارامترها را باید در نظر بگیریم تا در آن کار به موفقیت برسیم. حال اتفاقی که دارد در کنگره 60 می‌افتد همین اتفاق است.

من یادم هست در زمان مدرسه وقتی از ما سؤال می‌کردند علم بهتر است یا ثروت هر کس یک چیزی می‌گفت و هر کدام حرفی یا انتخابی می‌کردند می‌کردند ولی مهندس در روز چهارشنبه آمدند و کاملش کردند و گفتند که همه این پارامترها در کنار هم تکمیل می‌گردد و لازم و ضروری است و پایه‌های استواری می‌شود برای انجام دادن هر کاری. شما اگر بخواهید منزلی اجاره کنید. اگر بخواهید وسیله ای بخرید و برای انجام دادن هر کاری این سه پارامتر را با هم باید در نظر بگیریم.

در کنگره مسئله ای به نام لژیون مالی وجود نداشت و من دلیل به وجود آمدن لژیون مالی را سعی می‌کنم توصیح بدهم.

در کنگره نیروی انسانی همان‌هایی هستند که می‌آیند به طور مثال راهنما می‌شوند ایجنت می‌شوند. مسئول (او تی) می‌شوند و همین طور دبیر نگهبان و الی آخر همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا یک شعبه را بچرخوانند و الان طبق آماری که گرفته شده 5000 نفر در حال خدمت هستند و یک چیزی در حدود 3000 نفر مرزبان. ایجنت. نگهبان. دبیر هستند.1200 یا 1300 نفر کمک راه نما.300 نفر مسئولین (او تی) و یکصدو خورده ای در نشریات در حال خدمت هستند و هفته ای دو مرتبه به تهران می‌آیند تا نشریات را تهیه کنند تا در اختیار دوستان قرار بدهند و بچه‌هایی که در سایت مشعول به کار هستند و خلاصه سخنان استاد را سریع تایپ می‌کنند و سریع در سایت قرار می‌دهند و از سایت آن سر دنیا هم که باشیم استفاده می‌کنیم.

این 5000 نفر که در کنگره دارند خدمت می‌کنند همه به طور رایگان خدمت می‌کنند یعنی هیچ کسی در کنگره 60 مبلغی را دریافت نمی‌کند.

و اگر بخواهیم طبق آماری که در کنگره 60 مرکزی داده شده در سال اگر بخواهند حقوقی در نظر بگیرند در سال حدود دوازده میلیاردو دویست و سی هفت میلیون باید حقوق پرداخت می‌شد و در واقع هر فرد مصرف کننده مواد مخدر برای اینکه بتواند به رهایی برسد در طول یازده ماه باید یازده میلیون و شش صدو بیست هفت هزار تومان پرداخت می‌کرد؛ و این آماری که داده شده برای تمامی شعبات کنگره 60 می‌باشد.

در سال 1393 کنگره 60 در حدود 2250 رهایی داشته است و این عدد عددی است بالا و فکر نمی‌کنم در کل (ان جی او) های دنیا یک همچین رقمی وجود داشته باشد.

برای این اتفاقی که این تعداد بیایند به رهایی برسند خیلی‌ها در حال زحمت کشیدن هستند.

ما همه در کنگره 60 دست به دست هم می‌دهیم تا یک نفر به درمان و رهایی برسد.

بیایید به سادگی از کنار چایی که می‌نوشیم و یا سبد پول رد نشویم و برای اینکه من امروز بر روی این صندلی نشسته‌ام باید قدر آن را بدانم و کنگره 60 به ما آموزش می‌دهد تا بهای آن را پرداخت کنم.


در ادامه ی جلسه مراسم گلریزان برای خرید زمین شعبه ی کرج، با شکوه فراوان برگزار گردید که طی این مراسم
مبلغ: شانزده میلیون و هفتصد و بیست هزار تومان از اعضاء جمع آوری گردید

تایپ: مسافر رضا صوفیانی
ویرایش و عکاس: مسافر میلاد


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic