سی دی : بدون حس
چهارشنبه 15 مهر 1394 ساعت 17:02 | نوشته ‌شده به دست همسفر مهتاب | ( نظرات )
 حس مهمترین نوع ارتباط است و هم نام خودش را جذب می کند.


سی دی : بدون حس هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشتارهای کنگره 60برای کسانی است که میخواهند از تاریکی اعتیاد و ضد ارضشها خارج بشوند و این به جهت بیداری آنهاست.بطور حتم کسانی که بخواهند از این راه به نتیجه میرسند.ما باید از نوشتارها جلوتر باشیم.
هر نوشتار شامل 3 ضلع است:1- موضوع 2- شنونده 3- گوینده
در واقع انسانها ساده هستند و بدون داشتن آگاهی کاری را انجام میدهند .هر کسی ممکن است اشتباه کند اما یک بار  سه بار نه بیشتر .افرادی هستند که بارها و بارها ترک کرده اند اما باز هم اشتباهات خود را به کرات تکرار می کنند.
حس مهمترین نوع ارتباط است و هم نام خودش را جذب می کند. دو نفر که به هم علاقه مند می شوند  در واقع حسشان با هم جور است و هم حس هستند. انسان 5 حس درون و 5 حس بیرون و یک حس ششم داردکه روی هم 11 حس هستند .حس های درون شامل بیناییی و شنوایی و...  و حس های بیرون بدن که با هفت اندام نزدیکی بیشتری دارد و قابل رؤیت نیستند ودیگری حس ششم که رابط بین حس های درون و بیرون است.
حال با حس های درون ما قادر به دیدن حس های بیرونی نیستیم.جسم یک وسیله به شمار میرود مانند قفس گاهی ما تنها به جسم اهمیت می دهیم مانند  دماغ عمل کردن و گونه گذاشتن مثل این است که میله های قفس را از طلا بگیریم اما تکلیف قناری یا روح چه میشود آن را چه کار میکنید؟در روان  پزشکی خدا و عشق در نظر گرفته نشده است به همین دلیل بسیاری از بیماری ها از بی محبتی است .ما میخواهیم بدانیم که به غیر از این جهان جهان های دیگری هم وجود دارند. حتی بسیاری از عرفا خلع کالبد کرده و به جهان های دیگر وارد میشدند که این کار را با تزکیه وپالایش و طی زمان با صدور مجوز انجام می داده اند و اما انسانهای معمولی با استفاده از گروه های انرژی درمانی می خواهند این کار را انجام بدهند که از تیمارستان سر در آورده و بیمار میشوند .این کار مانند وارد شدن به اقیانوس بدون داشتن فنون دریا نوردی است که با این کار شکار امواج سنگین و کوسه ها میشوند .
اعتیاد یعنی عدم تعادل نورو ترانسمیتورها و ناقل های عصبی یا بیو شیمی مغز است.حال برای درمان باید اینها را به تعادل برگردانیم.تمام پزشکان داخل و خارج کشور یک سری دارو میدهند به مصرف کنندگان  که خودشان هم نمی دانند مصرف این داروها  روی کدام از سیستم های بدن اثر می گذارد و زمانی که از آنها میپرسیم برای چه این دارو را تجویز می کنید می گویند برای این که حالش بهتر شود .
در ریاضی یک معادله داریم و یک مجهول اما در اعتیاد یک معادله هست و چند مجهول مانند:بچه طلاق است،ژن مشکل دارد و رفیق ناباب و....حال ما میگوییم اعتیاد یک معادله دارد و یک مجهول.
در قسمت جسم ,(بیوشیمی ) در قسمت  تفکر,(جهانبینی ) در قسمت روان,  (نوروترانسمیتورها و مسائل روحی روانی).
ما بدون حس بینایی و شنوایی و..نمی توانیم حرکت کنیم.حتی در حیوانات نیز چنین است به فرض خفاش حس بینایی ندارد اما از طریق حس های دیگر راه خود را پیدا می کند. اگر حس های بیرونی در انسان نبودند هیچ حرکت سماوی انجام نمی شد .حتی خواب نیز یک حرکت سماوی است و پیکره های مختلفی دارد.
5حس ظاهر وسیله اندیشیدن برای جهان فیزیک است اما وسیله ای برای اندیشیدن قیامت و معاد را ندارد وسیله اندیشیدن معاد و قیامت توسط 5 حس بیرون است و چون درکی از آن ندارند می گویند خدا مرده است.

برچسب‌ها: کنگره، حس، درمان، تزکیه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سمانه همسفر مرتضی دوشنبه 20 مهر 1394 04:58
سلام
خدا قوت ،ممنون خانم مهتاب
همسفرفریبا چهارشنبه 15 مهر 1394 21:47
خانم مهتاب بسیارعالی بودخیلی ممنون.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات