دستور جلسه وادی هشتم و تاثیر آن بر روی من
سه شنبه 24 فروردین 1395 ساعت 14:55 | نوشته ‌شده به دست شهاب مهرآبادی | ( نظرات )
«بنام قدرت مطلق»

در کنگره خوردن شربت سروقت؛ گوش دادن به سی‌دی‌ها و خدمت کردن تماماً گام برداشتن در صراط مستقیم است
روزسه شنبه مورخ 95/01/24اولین جلسه از دوربیست و پنجم کارگاههای آموزشی


خصوصی کنگره 60 شعبه کرج به استادی آقای : محمد میهن پرست


نگهبانی آقای: اسماعیل و دبیرموقتی  آقای: حسین با دستور جلسه :


((وادی هشتم و تاثیر آن بر روی من))

رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود

(خلاصه سخنان استاد)
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشد، از نگهبان محترم تشکر می‌کنم که اجازه دادند این جایگاه را تجربه کنم.
ما مصرف‌کننده‌ها زمانی که معتاد بودیم و برای زندگی کردن نیازمند مصرف مواد بودیم برای به دست آوردن آن در هر شرایطی و با هر مشکلی که بود مواجه می‌شدیم و حرکت می‌کردیم تا آن را به دست بیاوریم پس انسان‌های بی‌اراده‌ای نبودیم و حرکت می‌کردیم ولی راه، راه اشتباهی بود چراکه حاصلی جز خشم، کینه، بی‌حسی، بی‌محبتی و سیاهی برای ما نداشت. ولی ازآنجایی‌که خداوند ما را دوست داشت و یا به خاطر کاری نیکو که از قبل کرده بودیم پایمان به کنگره 60 باز شد و توانستیم این جایگاه ارزشمند و مقدس را تجربه کنیم. من محمد توانستم از این توفیق استفاده کنم و در صراط مستقیم گام بردارم.صراط مستقیم راهی است که ما را از ضد ارزش‌ها به سمت ارزش‌ها می‌رساند و در کنگره خوردن شربت سروقت؛ گوش دادن به سی‌دی‌ها و خدمت کردن تماماً گام برداشتن در صراط مستقیم است، حال که مسیر مشخص است باید هدف‌گذاری کنیم و برای رسیدن به هدف باید حرکت کنیم. من محمد اگر دو سه ماه سفر کردم باید حتماً هدف‌گذاری کنم تا به رهایی و درمان قطعی برسم و برای رسیدن به این هدف باید حرکت کنم و جایگاه‌های مختلفی را در کنگره تجربه نمایم، جایگاه‌هایی همچون دبیری، نگهبانی و استادی و غیره.
در وادی هشتم صحبت از سه نوع بازپرداخت بدهی می‌شود اول بازپرداخت به خودمان که شامل جسم و روان است همه ما براثر مصرف مکرر مواد مخدر سیستم شبه افیونی که خداوند به‌صورت هدیه در اختیارمان گذاشته بود را خراب نمودیم و در عوض حال بد و چهره‌ای معتاد گونه حاصل نمودیم، ما باید آن‌قدر خوب عمل کنیم تا بتوانیم آن را بازسازی کنیم و به شادابی برسیم، همه ما نگاه سنگین و تحقیرآمیز دیگران را نسبت به خودمان را احساس می‌کردیم و جایگاهمان را در بین افراد ازدست‌داده بودیم.
بازپرداخت دوم، بازپرداخت نسبت به خانواده‌مان است. هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند در طول مصرف مواد به خانواده‌اش خسارت نزده است. من محمد باید به همسرم و فرزندانم جبران خسارت کنم واحساس امنیت و اعتمادبه‌نفس را در آن‌ها به وجود آورم، پس باید اول اندیشه من، کردار من، و گفتار من تغییر کند. باید معرفت، عمل سالم و عدالت و عشق و محبت در کرداروگفتارمان نمود پیدا کندو اعتمادبه‌نفس ازدست‌رفته را برگردانیم.
سومین بازپرداخت بدهی، بازپرداخت به جامعه و افراد جامعه است آنجا که حقی را ضایع کردم و به‌درستی رفتار نکردم باید جبران نمایم وباید با تک‌تک افراد جامعه با عشق و محبت رفتار کنم.
امیدوارم آنقدرخوب حرکت کنیم تا بتوانیم از تمامی نیروهای اهریمنی رها شویم و خود را با نیروی قدرت مطلق همگام سازیم و به‌جایی برسیم که تنها او را بپرستیم و تنها او را ستایش نماییم.شادوسربلند باشید
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مرتضی رهجوی آقا تیمور چهارشنبه 25 فروردین 1395 20:35
سلام اقاشهاب مرسی خیلی عالی بود سخنان استاد خیلی گیرا وزیبا بود
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات